• تاریخ انشار: ۳ سرطان ۱۳۹۷
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 19155
  • 632 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

اگر در سایه بی کفایتی مسوولین ترور شخصیت ها ادامه یابد کاسه صبر و حوصله ملت لبریز خواهد شد

n00165813-b

حجت السلام و المسلمین سید محمد هاشمی راستی؛ مسؤول نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات گفت:کشورهای فرا منطقه ای و قدرت های مستکبر می خواهند برای زمینه سازی و محقق شدن اهداف استعماری شان از پدیده تروریسم بعنوان یک ابزار استفاده کنند.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا) در پی ترور […]

حجت السلام و المسلمین سید محمد هاشمی راستی؛ مسؤول نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات گفت:کشورهای فرا منطقه ای و قدرت های مستکبر می خواهند برای زمینه سازی و محقق شدن اهداف استعماری شان از پدیده تروریسم بعنوان یک ابزار استفاده کنند.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا) در پی ترور و شهادت حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جعفر توکلی، از علمای برجسته شیعه در ولایت هرات، صدها تن از ساکنان شهر هرات با راه‌اندازی تظاهراتی در مقابل دفتر کار والی این ولایت، خواهان بازداشت و مجازات عاملان ترور این عالم دینی شدند.

 

 

در حاشیه این تظاهرات حجت السلام و المسلمین سید محمد هاشمی راستی؛  مسوول نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات به خبرنگار (آوا)گفت:امروز در افغانستان پدیده شوم تروریسم بعنوان یک تهدید ملی مطرح است و ما شاهد اقدامات جنایت کارانه تروریست‌ها در کل افغانستان اخصا در حوزه جنوب غرب کشور هستیم

 

وی ادامه داد:کشورهای فرا منطقه ای و قدرت های مستکبر و شیطان دنیا میخواهند برای زمینه سازی و محقق  شدن اهداف استعماری شان از پدیده تروریسم بعنوان یک ابزار استفاده کنند.

 

این عالم دینی افزود: چون علماء دینی بزرگترین و استوار ترین مانع بر سر راه این اهداف و مطامع شوم هستند،هدف اصلی این حملات کور و غیر انسانی قرار میگیرند.

 

وی با بیان این که آمریکا در مبارزه با تروریزم صادق نیست،افزود:آمریکا اهداف پلید و استکباری خود را همواره در سایه نا امنی ها در افغانستان جستجو می کند که قربانیان آن ملت مظلوم و ستم دیده افغانستان است .

 

آقای هاشمی همچنان اضافه کرد :اگر در رابطه با رشد و گسترش تروریسم همچنان دیپلماسی قوی وجود نداشته باشد  و مبارزه صادقانه علیه آن صورت نگیرد،بدون تردید این پدیده شوم از سطح ملی به سطح منطقه ای و بین المللی  توسعه خواهد یافت.

 

مسوول مرکز تبیان در هرات خاطر نشان ساخت:ترور حجت الاسلام و المسلمین جعفر توکلی ترور یک شخص نیست بلکه ترور طرز تفکر،مکتب و یک ملت است.

 

وی در پایان گفتگوی خود با خبرنگار آوا تاکید کرد :مسئولین امنیتی بدانند که اگر در سایه بی کفایتی آنان همچنان ترور ها ادامه یابد و جلو ِ آن گرفته نشود کاسه صبر و حوصله ملت لبریز خواهد شد و دست انتقام الهی از آستین ملت بیرون خواهد آمد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>