• تاریخ انشار: ۱۰ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16172
  • 1,205 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

این گونه اعمال ننگین بر انسجام و حدت مردم افغانستان می افزاید

n00155652-b

آیت الله سید عبدالعظیم فاضل حسینی، رئیس حوزه علمیه سجادیه و بنیاد فرهنگی اجتماعی راه امین در پی حادثه انتحاری در دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان در شهر کابل، این حمله تروریستی را نکوهش کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک پیام آیت الله سید عبدالعظیم فاضل […]

آیت الله سید عبدالعظیم فاضل حسینی، رئیس حوزه علمیه سجادیه و بنیاد فرهنگی اجتماعی راه امین در پی حادثه انتحاری در دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان در شهر کابل، این حمله تروریستی را نکوهش کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک پیام آیت الله سید عبدالعظیم فاضل حسینی آمده است: “با تأسف فراوان دشمنان ددمنش ملت مسلمان افغانستان با سلاح انتحار و انفجار جمع زیادی از مومنین فرهیخته، جوانان دانشجو و طلبه که امید آینده کشور بودند را در حالی که در همایش علمی، پژوهشی که در مرکز فعالیت های فرهنگی، اجتماعی تبیان و دفتر خبرگزاری صدای افغان در کابل حضور داشتند را به خاک و خون کشیدند”.

 

در ادامه این پیام آمده است: “سپاه سیاه جهل و تحجر به زعم خود می اندیشد که با انجام این گونه اعمال ننگین و وحشیانه بر سپاه اندیشه و فرهنگ پیروز گشته و تفکر سیاه تکفیری خویش را غالب می سازد، غافل از آن که این گونه اعمال نه تنها اثری بر پیروزی فکر پلیدشان ندارد که بالعکس بر انسجام و وحدت مردم افغانستان از همه اقشار، اقوام و مذاهب تأکید می نماید”.

 

آیت الله فاضل حسینی خاطرنشان کرده است: “ملت مسلمان افغانستان بار بار شاهد این چنین جنایات و کشتار مظلومانه جوانان، پدران، مادران و خواهران خویش در جای جای کشور بوده که باید حکومت و اولیای امورامنیتی و نظامی کشور برای پایان دادن به این جنایات چاره اندیشی کنند، چرا که برای مردم ما تکرار چنین حوادث دردناک و تعلل و بی توجهی نیروهای امنیتی در جلوگیری از چنین وقایع، قابل قبول نخواهد بود”.

 

وی از خداوند بزرگ خواسته که ملت مظلوم ما دیگر شاهد چنین جنایات المناکی نباشد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>