• تاریخ انشار: ۱۳ جوزا ۱۳۹۸
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 26074
  • 406 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

برگزاری مسابقه عکاسی قدس نماد وحدت در مزارشریف

n00186234-b

مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان مسابقه ای را تحت عنوان قدس نماد وحدت در شهر مزارشریف راه اندازی نمود.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان مسابقه  عکاسی را تحت عنوان قدس نماد وحدت در شهر مزارشریف را راه اندازی نموده که  ۱۷ تن از عکاسان با […]

مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان مسابقه ای را تحت عنوان قدس نماد وحدت در شهر مزارشریف راه اندازی نمود.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان مسابقه  عکاسی را تحت عنوان قدس نماد وحدت در شهر مزارشریف را راه اندازی نموده که  ۱۷ تن از عکاسان با ۵۵ عکس در این مسابقه شرکت کرده اند.

 

برای سه تن از برندگان این برنامه جوایز نقدی در نظر گرفته شده بود که مقام اول این مسابقه را سید سجاد موسوی، وحید فیضی مقام دوم و وحید جلالی مقام سوم را  از آن خود کرده است.

 

حجت الاسلام والمسلمین سید حامد موسوی مسئول مرکز تبیان در زون شمال کشور هدف از برگزاری این برنامه را گسترش فرهنگ اسلامی و شناخت شصخیت های دینی به خصوص حضرت امام خمینی(ره) عنوان کرد.

 

وی افزود: برگزاری چنین مسابقاتی جوانان مان را به سوی مطالعات بیشتر سوق می دهد چرا که زندگی نامه امام خمینی برای جوانان درس بوده و با الگو گیری از زندگی امام خمینی(ره) میتوان به اهدافی که در زندگی دارند برسند.

 

با این حال سجاد موسوی برنده مقام اول مسابقه  عکاسی قدس نماد وحدت به خبرنگار آوا گفت: برگزاری چنین مسابقات و برنامه هایی می تواند فرهنگ و ارزش های اسلامی را تقویت نموده و جوانان را آماده مبارزه با تهاجم فرهنگی نماید و بهترین راه هنر است.

 

بینظیر یک تن دیگر از اشتراک کنندگان برنامه قدس نماد وحدت نیز به خبرنگار آوا گفت: برگزاری چنین برنامه ای در جامعه اسلامی برای جوانان بسیار مفید واقع می شودکه  با اشتراک در این برنامه افکار و ذهن جوانان ما تغییر  و از اسلام بیشتر آگاه می شود.

 

قابل یاد آوری است: این نخستین مسابقه ای عکاسی در رابطه با مظلومیت مردم فلسطین و بیت المقدس بوده که از سوی مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان در شهر مزارشریف برگزار شده است.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>