• تاریخ انشار: ۱ ثور ۱۳۹۳
  • سرویس: اطلاعیه ها
  • کد خبر: 310
  • 2,287 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

برگزاری کارگاه آموزشی فن خطابه و بیان برای طلاب و دانشجویان

003

بنا به درخواست طلاب مدارس علمیه و دانشجویان این ولایت، دوره آموزشی فن خطابه(نقد عالمانه منبر) از سوی این مرکز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری آوا، مسئولان نمایندگی مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات می‌گویند که بنا به درخواست طلاب مدارس علمیه و دانشجویان این ولایت، دوره آموزشی فن خطابه(نقد عالمانه منبر) از سوی این مرکز برگزار می شود.
به گفته مسئولین، این دوره آموزشی توسط حجت الاسلام سید محمد هاشمی؛ مسئول نمایندگی مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات تدریس می‌گردد.
شرکت در این دوره کهز از ثبت نام آن از بیست و پنج حمل شروع شده تا سوم ماه ثور ادامه می یابد،برای عموم علاقمندان آزاد است.
متقاضیان می توانند برای ثبت نام همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۵ بعدازظهر به سرک غوردرواز- جاده مهتاب – بعد از چهارراه اول – سمت راست نمایندگی مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات مراجعه نمایند. زمان برگزاری این کلاس آموزشی پنجشنبه ها ساعت ۹ تا یازده می باشد.
گفتنی است، تبیان از جمله مراکز بزرگ فرهنگی اجتماعی می باشد که از مدت یکسال بدینسو با برگزاری دوره های مختلف آموزشی و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی گسترده، سهم بارزی در راستای آگاهی دهی و توسعه علمی باشندگان شهر هرات داشته است.

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>