• تاریخ انشار: ۸ میزان ۱۳۹۷
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 22111
  • 554 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

به فردی مجرب، شایسته و ارزشی رای دهیم

n00171804-b

مرکز تبیان فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان مرکز ارزش گرا است و از انسان های ارزشی حمایت می کند در همین راستا از مردم شولگره خواستاریم تا به کسی رأی دهند که شایستگی کافی داشته باشند.     به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،سید محمد موسوی؛ مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان،طی سخنرانی در بین […]

مرکز تبیان فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان مرکز ارزش گرا است و از انسان های ارزشی حمایت می کند در همین راستا از مردم شولگره خواستاریم تا به کسی رأی دهند که شایستگی کافی داشته باشند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،سید محمد موسوی؛ مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان،طی سخنرانی در بین مردم شولگره ولایت بلخ با اعلام حمایت از سید ظاهر مسرور گفت: معیارهای انتخاب زعیم با توجه به سخنان حضرت علی(ع) اینگونه است که حضرت علی(ع)فرمود«کسی را به حیث زعیم تان انتخاب کنید که در زمان خوف در خواب نباشد.

 

وی افزود:  زعیم مردم باید از خواسته های مردم حمایت و بعد از راه یافتن به پارلمان من و شما را فراموش نکند.

 

موسوی با اشاره به دومین معیار انتخاب زعیم از کلام امیرالمومنین ادامه داد: حضرت فرمودند:کسی را انتخاب کنید که اهل تجربه باشد که سید ظاهر مسرور نیز اهل تجربه می باشد .

 

مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان ادامه داد: داشتن حیا از ویژگی فرد زعیم بوده هر چند برخی از بزرگان ما این اصل را زیرپا می گذارد.

 

موسوی  به داشتن گذشته درخشان که حضرت علی(ع) آنرا یک خصوصیت برای یک زعیم می داند اظهار داشت: ازمردم شولگره خواستاریم تا از کسی حمایت کنند وبه کسی رأی دهند که شایستگی کافی را داشته باشند.

 

سید ظاهر مسرور کاندای پارلمان نیز  طی سخنرانی درجمع هوادارانش درولسوالی شولگره ولایت بلخ گفت: مردم این خطه مردمی فعال درسطح ولایت بلخ و افتخار مردم افغانستان هستند چرا که فعالیتهای زیادی در  دوره مقاومت و دموکراسی داشته اند .

 

مسرور  عنوان کرد: مردم شولگره همیشه در کنار ما بودند وهمیشه با ما همکاری داشتند وپیروزی های ما از این ولسوالی رقم خورده است واز مردم می خواهیم که مانند گذشته باز هم همکاری داشته باشند.

 

این کاندید انتخابات با ابراز نگرانی از حضور  کمرنگ نامزدان مردم شیعه در انتخابات امسال ابراز داشت: از مردم خواستاریم که از تهدید هیچ کسی و یا گروهی نترسند چرا که هیچ کسی به آنان آسیب رسانده نمی تواند و مردم بدانند که ما خدمت گزار آنان هستیم.

وی همچنین از تلاش برای به رسمیت شناختن قوم خلیلی سخن گفت.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>