• تاریخ انشار: ۲۴ سنبله ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 3768
  • 1,765 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

تقدیر از زحمات مسئول پیشین مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مزار شریف

n00116388-r-b-007

حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، از زحمات و فعالیتهای سید عبدالله موسوی نژاد(نایاب) در سمت مسئول این مرکز، در مزار شریف تقدیر و تشکر کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، سید عیسی حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در […]

حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، از زحمات و فعالیتهای سید عبدالله موسوی نژاد(نایاب) در سمت مسئول این مرکز، در مزار شریف تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، سید عیسی حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در صفحه ی فیس بوک خود از تقدیر و پاسداشت از زحمات خالصانه و بی شایبه دو تن از همکاران مرکزتبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) نوشت.

 

وی از این اقدام به عنوان یک کار بسیار مثبت و سنت حسنه یاد کرد و خواستار ترویج آن شد.

 

حسینی مزاری در صفحه فیس بوک خود با اشاره به روند فعالیت و سیر پیشرفت آقای موسوی نژاد در مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، نگاشته است، وی از سال ۱۳۸۹ تا کنون هر چه در توان داشته در طبق اخلاص گذاشته و بسیار مجدانه در راستای تبلیغ و ترویج مرکز تبیان و نیز گسترده سازی فعالیت های آن کوشیده است.

 

در بخش دیگر این نوشته آمده است، آقای موسوی نژاد از حوت سال ۱۳۹۲تا یک هفته قبل به عنوان مسؤل دفتر نمایندگی مرکزتبیان در ولایت بلخ، شهر مزار شریف ایفای وظیفه می نمود و بنا به صلاح دید تشکیلات قصد ادامه تحصیلات در سطوح عالی را دارد.

 

موسوی نژاد که از ولایت دایکندی می باشد، در مدت فعالیت خود در مزار شریف،کار فوق العاده حساس، عمیق و فراگیر را تحویل تشکیلات مرکز تبیان داد و چه در داخل شهر و چه در سطح اکثر ولسوالی های ولایت بلخ فعالیت گسترده فکری فرهنگی را ارائه نمود.

حسینی مزاری از خانم فاطمه موسوی نایاب به عنوان دیگر فردی نوشت که روز گذشته از فعالیت هایش تقدیر شده است.

وی مدتی در شهر هرات خبرنگار خبرگزاری صدای افغان(آوا) بود و بیش از یکسال نیز در شهرمزارشریف در عرصه ی رسانه ای فعالیت کرده است.

حسینی مزاری؛ رئیس کل خبرگزاری صدای افغان(آوا) از خانم نایاب به عنوان یکی از موفق ترین خبرنگاران این خبرگزاری نام برد و برای این زوج فعال فرهنگی آرزوی موفقیت کرد.

قطعا هر دو نفر در هرجا باشند در خدمت تشکیلات و اهداف متعالیه آن خواهند بود.

 

در این مراسم توسط چند تن از شخصیتهای حاضر درمراسم، لوح تقدیر و هدیه نقدی به جناب آقای نایاب اهدا شد.

 

حسینی مزاری در ادامه مطلب خود نگاشته است، اگر چه اجر و پاداش اصلی این همه زحمات از سوی خدای عزوجل در خور است و اوست که مطابق شان انسانها عمل می کند و تقدیر و سپاس انسانها جایی را نخواهد گرفت اما حرکت امروز ما یک حرکت نمادین بسیار مثبت می باشد.

 

وی کار خالصانه و پُرتلاش را در خور تقدیر دانست و از بزرگان خواست هر از چندگاهی  ابراز کنند که عناصر مخلص و فعال از جایگاه والایی برخوردارند و نباید این فرهنگ همه گیر باشد که کاره و بیکاره در یک ترازو قرار می گیرند.

 

حسینی مزاری خواستار ترویج این اندیشه شد که انسانها در زندگی مورد تکریم و تجلیل قرار گیرند نه زمانی که از دست ما رفت و دنیا را وداع گفت در تعریف و تمجید آن این بار واژه گان کم بیاریم و حتی به اغراق و غلو گرفتار آییم.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>