• تاریخ انشار: ۲۴ حمل ۱۳۹۸
  • سرویس: سیاسی، نظامی
  • کد خبر: 24599
  • 593 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

تقدیر بخش بانوان مرکز تبیان از نیروهای های قول ارودی ۲۰۹ شاهین/ مرکز تبیان حامی نیروهای امنیتی و مرکز ملی است

n00183185-b

به مناسبت اعیاد شعبانه و ولادت با سعادت امام حسین و حضرت ابوالفضل العاس (علیها) ۱۵ تن  از مسئولین واعضای بخش بانوان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان  با حضور در جمع سه هزار  نفری نیروهای امنیتی قول اردوی ۲۰۹ از کارکردها و تامین امنیت عالی سال نو، تقدیر نمودند  که مسئولین قول اردو ۲۰۹ […]

به مناسبت اعیاد شعبانه و ولادت با سعادت امام حسین و حضرت ابوالفضل العاس (علیها) ۱۵ تن  از مسئولین واعضای بخش بانوان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان  با حضور در جمع سه هزار  نفری نیروهای امنیتی قول اردوی ۲۰۹ از کارکردها و تامین امنیت عالی سال نو، تقدیر نمودند  که مسئولین قول اردو ۲۰۹ شاهین ضمن قدردانی ،مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان را مرکز ملی و حامی نیروهای امنیتی خواندند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)حجت الاسلام سید حامد موسوی؛ مسئول نمایندگی خبرگزاری صدای افغان در شمال، هدف از این برنامه را سپاس گزاری از نیروهای امنیتی  که با به خطر اندختن جانشان  از وطن دفاع می کنند تا ما بتوانیم به راحتی زندگی و کار های فرهنگی  خود را انجام دهیم دانست.

 

وی با اشاره به خدمات ارزنده قول اردو ۲۰۹ شاهین امنیت شمال را مدیون کارکردهای آنها عنوان کرده افزود: دشمن شیعه و سنی نمی شناسد و هدف شان آماج قرار دادن تمام جامعه اسلامی و افغانی می باشند.

 

مسئول نمایندگی خبرگزاری صدای افغان در شمال، ادامه داد: دولت افغانستان صلح می خواهد اما طالبان عملیات بهاری شان را تحت عنوان “فتح” آغاز کردند، ما در اسلام داریم که امام حسین (ع) در مقابل ذلت ایستادند، این صلح باید از موضع قدرت نه از موضوع ضعف باشد.

 

 

 

وی کار کردهای نیروهای امنیتی در سال نو و زحمات شان را در تامین امنیت شمال قابل تقدیر عنوان کرده اظهار داشت:  در همین راستا بخش بانوان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان از نیروهای  امنیتی با یک شاخه گل تقدیر کردند.

 

ولی محمد احمد زی؛ قومندان قول اردو ۲۰۹ شاهین،نیز تقدیر از نیروهای امنیتی از سوی بخش بانوان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، را کار ارزنده ای خواند و عنوان کرد: مرکز تبیان همواره همکار خوب نیروهای امنیتی بوده و این تقدیر شان از نیروهای امنیتی را کار نیکو و شایسته توصیف کرد، و تشریف آوری مسئول و اعضای مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان را خیر مقدم و خوش آمدید عرض نمودند.

 

قومندان قول اردوی ۲۰۹ شاهین، با تایید سخنان حجت الاسلام سید حامد موسوی گفت: صلح دستور خدا است و ما دستور خدا را عملی می کنیم در غیر آن زمانی که دشمن اعلان جنگ کردند ما هم در مقابل شان ایستاده هستیم.

 

 

 

در همین راستا خانم حکیمه احمدی ؛ مسئول بخش بانوان مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، نیروهای امنیتی را جان بازان و پاسداران واقعی افغانستان عنوان کرد و افزود: این یک شاخه گل از لحاظ مادی بسیار اندک است، اما به پاس یاد بود، از آنان ما تقدیر می نمایم.

 

وی با اشاره به شجاعت نیروهای امنیتی گفت: نیروهای امنیتی مخصوصا قول اردو ۲۰۹ شاهین شب روز از خاک افغانستان دفاع می نمایند و با تجهیزات ناقص باز هم امنیت افغانستان را تامین می نمایند، و جا دارد که از کارکردهای شان تقدیر گردد.

 

مسئول بخش بانوان مرکز تبیان خاطرنشان ساخت : بخش بانوان و مسئولین مرکز تبیان به مناسبت اعیاد شعبانه و ولادت پرچم دار آزادگان جهان امام حسین (ع)و حضرت عباس(ع)، خواسته اند از نیروهای امنیتی شان که در مقابل امنیت جان مردم خون شان را به کف گرفته اند، تقدیر نمایند.

 

سید محی الدین طارف؛ مسئول عقیدتی قول اردو ۲۰۹ شاهین، نیز تشریف آوری مسئولین و پرسنل مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) را به مقر این اردو خوش آمد گفته خطاب به نیروهای امنیتی اظهار داشت:  ۱۵ تن از مرکز تبیان که امروز از نیروهای امنیتی تقدیر کردند، برابر به ۱۵ هزار تن است که از کارکرد های نیروهای امنیتی سپاس گزاری نمودند.

 

 

در ادامه اهدای تابلو از سوی حجت الاسلام سید حامد موسوی؛ مسئول خبرگزاری صدای افغان به تورن جنرال ولی محمد احمد زی؛ قومندان قول اردوی ۲۰۹ شاهین، دادن گل به نیروهای امنیتی و تفویض رتبه “دگرمنی” به یکی از پرسونل قول اردو ۲۰۹ شاهین و ملاقات قومندان امنیه در دفترکاری اش از برنامه های دیگر سفر امروزی مسوول و اعضای مرکزتبیان به قول اردوی ۲۰۹ شاهین بود.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>