• تاریخ انشار: ۲۳ میزان ۱۳۹۳
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 1267
  • 1,444 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری، در گذشت مرحوم یوسف واعظی را تسلیت گفت

n00100474-b

حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری طی صدور پیامی، در گذشت مرحوم مغفور یوسف واعظی این شخصیت مبارز سالهای جهاد و عنصر برجسته عرصه های فعالیت های دینی، فرهنگی وسیاسی راتسلیت گفت.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) از کابل- در این پیام آمده است: امیدوارم که خدای متعال در ازای این همه تحمل […]

حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری طی صدور پیامی، در گذشت مرحوم مغفور یوسف واعظی این شخصیت مبارز سالهای جهاد و عنصر برجسته عرصه های فعالیت های دینی، فرهنگی وسیاسی راتسلیت گفت.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) از کابل- در این پیام آمده است: امیدوارم که خدای متعال در ازای این همه تحمل زحمات و تلاش های بی وقفه و مجاهدت پیوسته در ایام جهاد و پس از پیروزی و تا لحظه عروج آن مرحوم، جایگاه ابدیش را جنت برین قراردهد.

 

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اناللله و انا الیه راجعون

 

خبردرگذشت مرحوم مغفور حجت الاسلام والمسلمین یوسف واعظی تکان دهنده و تاسف انگیز بود. به این زودی انتظار پرواز آن عروج کرده را نداشتیم و امید این بود که سال های سال مردم افغانستان از وجود ایشان در عرصه های مختلف به ویژه میادین دینی ومذهبی استفاده اعظمی را ببرند، اما انگار تقیر این بود که این مبارز با سابقه و مجاهد سال های جهاد و فعال عرصه پس از سقوط طالبان و از شخصیت های برجسته اسلامی ناگهان به لقاء خدا بشتابد و بازماندگان، همکاران و همسنگران ومردم افغانستان را تنها بگذارد.

 

به هر حال چاره ای جز پذیرش خواست خدا و تسلیم به قضا و قدر الهی نیست و امیدوارم که خدای متعال در ازای این همه تحمل زحمات و تلاش های بی وقفه و مجاهدت پیوسته در ایام جهاد و پس از پیروزی و تا لحظه عروج آن مرحوم، جایگاه ابدیش را جنت برین قراردهد.

 

اینجانب به نمایندگی از همه همکاران و همفکرانم در مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، نمایندگی حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی درافغانستان، خبرگزاری صدای افغان(آوا)، روزنامه انصاف و سایر مجموعه های تابع در داخل و خارج کشور، ارتحال ملکوتی حضرت حجت الاسلام والمسلمین یوسف واعظی را به فرزندان معظمش و خانواده و بازماندگان داغدیده اش و نیز همکاران و همسنگرانش و همه مردم مجاهد افغانستان تسلیت می گویم.

 

ازخداوند رحمان و رحیم، برای آن به لقاء پیوسته فردوس برین و برای بازماندگانش صبرجمیل و اجر جزیل خواهانم.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

 

نماینده حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی درافغانستان و

 

رئیس عمومی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان

 

کابل- افغانستان

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>