• تاریخ انشار: ۷ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16102
  • 296 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حمله انتحاری امروز کابل، حمله بر آزادی بیان و حقوق مدنی، فرهنگی و اجتماعی مردم افغانستان است

n00155511-b

حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین کشور حمله تروریستی بر دفتر خبرگزاری صدای افغان و مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان در کابل را به شدیدترین الفاظ تقبیح کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک پیام دفتر حامد کرزی در این مورد آمده است: “حامد کرزی این حمله را که باعث شهادت و […]

حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین کشور حمله تروریستی بر دفتر خبرگزاری صدای افغان و مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان در کابل را به شدیدترین الفاظ تقبیح کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک پیام دفتر حامد کرزی در این مورد آمده است: “حامد کرزی این حمله را که باعث شهادت و زخمی شدن شماری از هموطنان عزیز ما شد، حمله بر آزادی بیان و حقوق مدنی، فرهنگی و اجتماعی مردم افغانستان دانسته و آن را در تضاد با تمام اصول و موازین انسانی و اسلامی می داند”.

 

رئیس جمهور پیشین همچنان می افزاید، دشمنان این خاک باید بدانند که هیچ گاهی نخواهند توانست تا با ایجاد ترس و وحشت، صدای رسای این ملت را خاموش سازند و ما مردم افغانستان باید با هوشیاری و درایت کامل و با حفظ وفاق ملی، با دشمنان این خاک مقابله نموده و در مقابل دسائس شان ایستادگی نمائیم.

 

حامد کرزی از بارگاه خداوند لایزال برای شهدای این حادثه اسفناک، بهشت برین، برای بازماندگان شان صبر جمیل و برای مجروحین شفای عاجل استدعا کرده است.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>