• تاریخ انشار: ۷ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16060
  • 258 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حمله انتحاری به دفتر تبیان، طرح های نفاق افگنانه دشمن را افشا کرد

n00155541-b

ستاد برگزاری نماز جمعه سجادیه شهر مزارشریف حمله انتحاری امروز صبح بر دفتر خبرگزاری صدای افغان(آوا) و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان را محکوم نموده و با داغداران این فاجعه انسانی، ابراز غم شریکی نموده است.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک پیام ستاد برگزاری نماز جمعه سجادیه شهر مزارشریف آمده است: […]

ستاد برگزاری نماز جمعه سجادیه شهر مزارشریف حمله انتحاری امروز صبح بر دفتر خبرگزاری صدای افغان(آوا) و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان را محکوم نموده و با داغداران این فاجعه انسانی، ابراز غم شریکی نموده است.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک پیام ستاد برگزاری نماز جمعه سجادیه شهر مزارشریف آمده است: “آنچه امروز در دفتر آوا اتفاق افتاد، نمادی از بی رحمی دشمنان قسم خورده‌ای این ملت است که از هر بهانه‌یی برای زخم و زجر رساندن مردم ما استفاده می کنند”.

 

در ادامه این پیام آمده است: “بی گمان در حمله انتحاری دفتر تبیان بر علاوه افشای خوی درندگی دشمن، طرح های نفاق افگنانه‌ای نیز از سوی این ایادی شیاد وجود دارد که باید برخورد جدی با آن صورت بگیرد”.

 

مسئول و خادمین ستاد برگزاری نماز جمعه سجادیه شهر مزارشریف انزجار شان را از ظالمان و خون‌خواران اعلام داشته و به خانواده‌های شهدا، تسلیت و صبر جمیل از خداوند متعال خواسته است.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>