• تاریخ انشار: ۷ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16057
  • 344 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حمله تروریستی امروز خللی در عزم راسخ مردم افغانستان در راه وحدت اسلامی وارد نخواهد کرد

n00155542-b

مدیر موسسه مطالعات آسیای مرکزی و افغانستان ـ ایران شرقی در پیامی به رییس مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، حملات تروریستی امروز در کابل را محکوم کرده و آن را تلاشی برای ایجاد نفاق در جامعه یکپارچه افغانستان خوانده است.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، محمد صدیقی‌فر در پیام خود به حجت الاسلام […]

مدیر موسسه مطالعات آسیای مرکزی و افغانستان ـ ایران شرقی در پیامی به رییس مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، حملات تروریستی امروز در کابل را محکوم کرده و آن را تلاشی برای ایجاد نفاق در جامعه یکپارچه افغانستان خوانده است.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، محمد صدیقی‌فر در پیام خود به حجت الاسلام و المسلمین حسینی مزاری نوشته است: “حملات خونین امروز به مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان در شهر کابل که بر اثر آن ده‌ها تن از شرکت کنندگان در یک گفتمان علمی – پژوهشی به شهادت رسیدند، موجب تاسف و تاثر اینجانب گردید”.

 

در ادامه پیام آقای صدیقی‌فر آمده است: “هدف قرار دادن مراکز فرهنگی و رسانه‌ای و کشتار غیرنظامیان نمی‌تواند مانع خاموشی صدای حق‌طلبی و دفاع از عقیده و آرمان گردد”.

 

وی تصریح کرد: “این حمله تروریست‌های اجیر، همانند حملات دیگری که به مراکز مذهبی صورت گرفته است، تلاشی است برای ایجاد نفاق در جامعه یکپارچه افغانستان و بدون شک نمی‌تواند در عزم راسخ مردم این کشور در راه وحدت اسلامی خللی وارد کند”.

 

مدیر موسسه مطالعات آسیای مرکزی و افغانستان ـ ایران شرقی در پایان برای شهدای این حادثه علو درجات، برای مجروحان سلامتی و برای حجت الاسلام حسینی مزاری و همکاران سربلندی و موفقیت را از خداوند منان خواستار شده است.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>