• تاریخ انشار: ۱۰ جوزا ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 7225
  • 384 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، توانسته در عرصه های اطلاع رسانی آزاد و شفاف، تبلیغ و ترویج ارزشهای اسلامی، بسیار موفق عمل کند

n00126994-b

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان از خبرگزاری صدا و سیما در کابل در عرصه اطلاع رسانی آزاد شفاف و ترویج ارزشهای اسلامی تقدیر کرد.   حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و هیأت همراه با حضور در دفتر خبرگزاری صدا و سیما در کابل با اهدای […]

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان از خبرگزاری صدا و سیما در کابل در عرصه اطلاع رسانی آزاد شفاف و ترویج ارزشهای اسلامی تقدیر کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و هیأت همراه با حضور در دفتر خبرگزاری صدا و سیما در کابل با اهدای لوح تقدیر از کارکردهای مثبت و سالم این رسانه تقدیر کرد.

 

آقای مزاری ضمن اهدای لوح تقدیر به سیدمهدی محمودآبادی رئیس دفتر خبرگزاری صدا و سیما در کابل گفت: این رسانه توانسته در عرصه های اطلاع رسانی آزاد و شفاف، تبلیغ و ترویج ارزشهای اسلامی، بسیار موفق عمل کند.

 

به گفته آقای مزاری، انعکاس خواسته ها، دردها و آلام مردم افغانستان و سایر کشورهای اسلامی گرفتار ظلم و استبداد استکبار، به ویژه بازتاب دادن فریادهای آزادی خواهی ملت مبارز فلسطین به ویژه غزه، وحدت شیعه و سنی و مبارزه جدی با ضد ارزشهای دینی، از برجستگی های قابل وصف این رسانه می باشد.

 

رئیس عمومی خبرگزاری صدای افغان(آوا) با بیان “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق”، دست آوردهای مثبت صدا و سیما در افغانستان را یک توفیق الهی خواند و از آقای محمودآبادی و همه همکاران ایشان سپاسگذاری کرد.

 

آقای مزاری با اتحاف دعا برای شادی ارواح طیبه همه شهدای اسلام، شهدای جمهوری اسلامی ایران، شهدای سرزمین افغانستان و به ویژه روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) و طول عمر ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی)، از همکاری خبرگزاری صدا و سیما در پوشش مراسم و برنامه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مرکز تبیان تقدیر و تشکر کرد.

آقای مزاری، یکی از دلایل حضور در دفتر خبرگزار صدا و سیما را همکاری و تعامل بیشتر بین خبرگزاری صدای افغان(آوا) و خبرگزاری صدا و سیما خواند.

 

سیدمهدی محمودآبادی رئیس دفتر خبرگزاری صدا و سیما در کابل، ضمن تقدیر و تشکر از حضور رئیس عمومی مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان و مسئولین خبرگزاری صدای افغان و روزنامه انصاف، با توجه به پیوند عمیق فرهنگی بین دو ملت ایران افغانستان و نیز دولتهای آنها، فضای کار رسانه ای را مهم خواند.

 

آقای محمودآبادی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان را یکی از مراکز فعال، پرتلاش در عرصه بالا بردن سطح آگاهی مردم افغانستان و روشنی اذهان خواند و گفت: برنامه ها و مراسمی که از سوی این مرکز برگزار می شود در اوضاع کنونی افغانستان که مورد هجمه فرهنگی غرب قرار گرفته است از ضروریات می باشد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>