• تاریخ انشار: ۱۸ ثور ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 6968
  • 410 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

دشمنان با ابزار رسانه زنان جامعه ما را هدف گرفته اند

n00125978-b

بانوان جامعه بدانند چادر شما پرچم اسلام است اگر دشمن موفق شود پرچم اسلام را بگیرد قطعا پیروز خواهد شد چرا که دشمن امروز با ابزار بسیار خطرناکی به نام رسانه شخصیت ما و زنان مسلمان را نشانه گرفته است. به گزارش خبر گزاری آوا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی؛ مسئول مرکز فعالیت های […]

بانوان جامعه بدانند چادر شما پرچم اسلام است اگر دشمن موفق شود پرچم اسلام را بگیرد قطعا پیروز خواهد شد چرا که دشمن امروز با ابزار بسیار خطرناکی به نام رسانه شخصیت ما و زنان مسلمان را نشانه گرفته است.

به گزارش خبر گزاری آوا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی؛ مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در ولایت بلخ با حضور در جشن میلاد مبعث که در آموزشگاه گوهر شاد این ولایت برگزار شد گفت: امروز، روز بعثت پیامبر رحمت است که در ۱۴۰۰ سال قبل جامعه بشر با این تحول بزرگ دگرگون گردید.

 

وی افزود: در ظلمت جاهلیت آن روز، حضرت محمد (ص) آفتاب عالم آرا روشنایی حقیقت و وحدانیت را بر تاریکی جهل جایگزین ساخت.

 

موسوی ادامه داد: بعثت یعنی بیرون رفت بشریت از ظلمت و وارد شدن در روشنایی که بشر را قادر ساخت تا به اوج تکامل انسانیت برسد.

 

مسئول دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در ولایت بلخ تصریح کرد: پرورش اخلاق و پرورش علم دو هدف از بعثت پیامبر است که هر دو لازم و ملزوم یکدیگرند و هیچ شخصی نمی تواند با داشتن یکی از آن به اوج تکامل انسانیت برسد.

 

وی یاد آور شد: با توجه به سخن پیامبر که فرمودند: من آمده ام تا اخلاق شما را کامل کنم،باید بدانیم که اخلاق نقش بسیار مؤثری در زندگی انسان دارد.

 

موسوی در ادامه خاطر نشان ساخت: اگر جامعه علم داشت قدرت را هم در اختیار دارد و ما شاهد هستیم که عقب ماند ترین کشورها، کشور هایی هستند است که سطح علمی پایینی دارند از این رو جوانان ما باید جویای علم باشند تا بتوانیم کشور را از این نابسامانی نجات دهیم.

 

وی با اشاره به برنامه های دشمنان علیه دین مقدس اسلام ابراز داشت: بانوان بدانند چادر شما پرچم اسلام است اگر دشمن موفق شود پرچم اسلام را بگیرد قطعا پیروز می شود شما میبینید امروزه شاهد هستیم که به نام حق زن و حقوق بشر چه جنایت هایی در حق زنان مسلمان و اسلام روا داشته می شود.

 

موسوی با بیان اینکه امروزه دشمن با پخش سریالهای مختلف هویت زنان را نشانه گرفته است عنوان کرد: زنان خانواده در طول یک سال حدود ۱۲۰۰ قسمت سریال و بیشتر از ۱۰۰ فیلم نگاه می کنند در حالی که اکثر این ها همه مخالف با اسلام است و باید بدانند که دشمن امروز از ابزار بسیار خطرناکی به نام رسانه، زنان مسلمان را نشانه گرفته اند.

 

وی افزود: زمانی که زن مسلمان عقیده ثابت نداشته باشد چگونه می تواند فرزند مسلمانی تربیت کند که شخصیت ساز باشند.

 

مسئول دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در ولایت بلخ گفت: اگر ما در گذشته در مقابل دشمن کشته می شدیم به افتخار می گفتیم شهید هستیم اگر زخمی می شدیم می گفتیم جانباز شدیم اما امروز با رسانه شخصیت ما را هدف گرفتند تا شخصیت ما را از بین ببرند پس فامیل های مسلمان و متدین مواظب کار کرد های اطرافیان خود باشند.

 

مراسم جشن  بعثت پیامبر با حضور صدها شاگرد نوجوان، محصلین، وکیل شورای ولایتی ، علما، بزرگان، اساتید و متنفذین قومی در منطقه علی آباد ولایت بلخ برگزار شد.

 

سرود آل عبا ، خواندن شعر حماسی در مدح مقام بالای حضرت محمد (ص)،سرود زیبای عاشقان اهل بیت، خواندن مقاله  از جمله برنامه هایی بودند که در جشن بعث نبی اکرم حضرت محمد (ص) اجرا شدند.

 

گفتنی است در پایان مراسم نیز به شاگردان ممتاز جوایزی به رسم تشویق اهدا شد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>