• تاریخ انشار: ۳۰ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 16901
  • 646 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

دومین گروه از مصدومان حمله تروریستی هفتم جدی به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی و خبرگزاری صدای افغان(آوا)در کابل به مشهد مقدس منتقل شدند

n00156671-b

دومین گروه از مصدومان حمله تروریستی هفتم جدی به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی و خبرگزاری صدای افغان(آوا)در کابل، برای ادامه درمان شب گذشته وارد شهر مشهد مقدس شد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،هفت تن از مصدومان حمله تروریستی هفتم جدی به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری آوا در کابل، با […]

دومین گروه از مصدومان حمله تروریستی هفتم جدی به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی و خبرگزاری صدای افغان(آوا)در کابل، برای ادامه درمان شب گذشته وارد شهر مشهد مقدس شد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،هفت تن از مصدومان حمله تروریستی هفتم جدی به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری آوا در کابل، با هواپیما به مشهد مقدس منتقل و در میدان هوایی بین المللی شهید هاشمی نژاد مورد استقبال مسوولین مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان قرار گرفتند.

 

اولین گروه از مصدومان حمله تروریستی به مرکز تبیان شامل پانزده مجروح سه شنبه هفته پیش برای ادامه درمان به مشهد مقدس منتقل شدند.

 

عصر دیروز محمد رضا بهرامی؛ سفیر ایران در کابل در حالی که سید نورالله راغی سرکنسول کشورمان در مشهد مقدس وی را همراهی می کرد، با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) از نزدیک روند درمان این مصدومان را پیگیری کرد.

 

 

حمله تروریستی ۷ جدی(دی) به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان (آوا) منجر به شهادت ۵۲ تن و زخمی شدن بیش از ۹۰ نفر از اندیشمندان حاضر در نشست علمی و پژوهشی شد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>