• تاریخ انشار: ۳ میزان ۱۳۹۷
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 22070
  • 289 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

رئیس شورای ولایتی بلخ: از برنامه های مرکز تبیان با تمام قوت حمایت می کنیم

n00171514-b

رئیس شورای ولایتی بلخ در دیدار با مسئول مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان در مزارشریف ضمن اعلام حمایت از برنامه های مرکز تبیان و آوا، برنامه های این دو مجموعه را عامل همدلی و اتحاد مردم یاد کرد.   به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی […]

رئیس شورای ولایتی بلخ در دیدار با مسئول مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان در مزارشریف ضمن اعلام حمایت از برنامه های مرکز تبیان و آوا، برنامه های این دو مجموعه را عامل همدلی و اتحاد مردم یاد کرد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی مسئول مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان مزارشریف با محمد افضل حدید، رئیس شورای ولایتی بلخ دیدار کرد.

 

موسوی ضمن بیان مطالب فوق، از کارکردهای نیروهای امنیتی، شورای ولایتی و ارگانهای محلی در برگزاری و تامین امنیت عاشورای ۹۷ قدردانی نمود.

 

وی از جان فشانی و کارکردهای نیروهای امنیتی کشور یادآور شده و گفت: مردم باید همیشه از نیروهای امنیتی سپاس گزاری کرده و در کنار آنها باشند.

 

مسئول خبرگزاری صدای افغان مزارشریف یادآور شد: دشمن در صدد ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی است و می خواهد با این تفرقه افگنی به اهداف شوم اش برسد و با انتحار و انفجار مانع حضور مردم در مراسمات مذهبی شود.

 

وی در ادامه به شهدای اخیر و  شهدای ۷ جدی  سال گذشته مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در کابل اشاره کرد و گفت این مرکز در راستای آگاهی و بیداری مردم هزینه های بزرگی داده است.

 

همچنان موسوی ضمن یادآوری از حضور مردم در کنار نیروهای امنیتی در عاشورای امسال، گفت تا وقتی که مردم در کنار هم و پشتیبان نیروهای امنیتی باشند، دشمن موفق به اجرای برنامه هایش نمی شود.

 

در اخیر موسوی از رئیس شورای ولایتی بلخ خواست تا با حضورشان در برنامه قدردانی از نیروهای امنیتی اشتراک و حضور بهم رسانند.

 

در ادامه افضل حدید،رئیس شورای ولایتی بلخ برنامه های مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) را مهم و تاثیرگذار دانست و از کار کردهای این مرکز فرهنگی اجتماعی سپاسگزاری کرد.

 

آقای حدید خدمت به مردم را یک وظیفه مقدس عنوان کرده و گفت: مسلمان واقعی در برابر تعهد خود پابند بوده و خیانت نمی کند.

 

رئیس شورای ولایتی بلخ ضمن اعلام حمایت از برنامه های مرکز تبیان، این برنامه ها را عامل همدلی و اتحاد مردم یاد کرد.

 

ایشان امام حسین(ع) را رهبر همه مردم مسلمان دانسته و گفت: این وظیفه همه ماست تا به اندازه توان در زمینه عاشورای حسینی کار نماییم.

 

در ادامه آقای حدید، بلخ را در زمینه امنیت، الگو خوانده و از همه آنان که در تأمین امنیت بلخ کار می نماید سپاس گزاری کرده و از همه مردم خواست تا در کنار همدیگر باشند تا دردهای این دیار مداوا گردد.

 

وی در اخیر همچنان یک بار دیگر از خدمات مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان یاد آور شده و از حضورشان در برنامه تقدیر از نیروهای امنیتی خبر داده و خواهان موفقیت های روز افزون از بارگاه ایزد منان برای این مرکز شد.

 

دومین آئین تجلیل عاشورایی نیروهای امنیتی به زودی از سوی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان در بلخ برگزار می گردد

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>