• تاریخ انشار: ۲۹ قوس ۱۳۹۶
  • سرویس: فرهنگی
  • کد خبر: 15933
  • 796 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

روشن ساختن اذهان عامه نسبت به توطئه های دشمنان و بیدارگری افکار عمومی، مسؤلیت اصلی رسانه های اسلامی است

n00155122-b

حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری و هیئت همراه با حجت الاسلام والمسلمین علی کریمیان دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی، در تهران دیدار و گفتگو کرد.   به گزارش خبرگزاری آوا، در این دیدار روند کار رسانه های اسلامی در مقابله با هجمه سنگین فعالیت رسانه ای دشمن و راه های پیروزی جریان […]

حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری و هیئت همراه با حجت الاسلام والمسلمین علی کریمیان دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی، در تهران دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، در این دیدار روند کار رسانه های اسلامی در مقابله با هجمه سنگین فعالیت رسانه ای دشمن و راه های پیروزی جریان های اسلامی در این تقابل برشمرده شد و عنوان گردید که امروزه روشن ساختن اذهان عامه نسبت به توطئه های دشمنان و بیدارگری افکار عمومی در حوزه تشخیص وظایف اصلی در میدان رقابت با اجانب، مسؤلیت اصلی رسانه های اسلامی است.

 

در این دیدار همچنان مسایل افغانستان، منطقه و موضوعاتی در رابطه با فلسطین و مقاومت مطرح و مورد بررسی و رایزنی قرار گرفت.

 

nf00155122-2

 

گفتنی است که خبرگزاری صدای افغان(آوا) عضو افغانستانی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی است. این اتحادیه بیش از ۲۰۰ عضو از ۳۶ کشور اسلامی و غیر اسلامی دارد و بزرگترین اتحادیه رسانه ای اسلامی در سطح دنیا است.

 

اعضای اتحادیه هرسال در اجلاس عمومی در ایران گردهم جمع گردیده و حول فعالیت های سازمانی و مسایل جهان اسلام به ویژه مقاوت به بحث و تبادل نظر می پردازند.

 

اولین اجلاس شکل گیری اتحادیه در سال ۱۳۸۶ در تهران آغاز به کار کرد و در اختتامیه آن اعضای شورای عالی و دبیرکل اتحادیه تعیین گردید.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>