• تاریخ انشار: ۲۸ میزان ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 4556
  • 861 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

سومین نشست از سلسله مباحث “جوانان و عاشورا” برگزار شد

n00117892-b

استاد مرادی تهرانی در ادامه سخنرانی های خود در مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس با موضوع جوانان و عاشورا در شب ششم ماه محرم  گفت: کوتاه ترین مسیر برای رسیدن مدارج عالی معنوی جوانی است. به گزارش خبرگزاری آوا، استاد مرادی در تشریح مطلب فوق گفت: اگر فردی جوانی و سرمایه […]

استاد مرادی تهرانی در ادامه سخنرانی های خود در مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس با موضوع جوانان و عاشورا در شب ششم ماه محرم  گفت: کوتاه ترین مسیر برای رسیدن مدارج عالی معنوی جوانی است.

به گزارش خبرگزاری آوا، استاد مرادی در تشریح مطلب فوق گفت: اگر فردی جوانی و سرمایه جوانی خود را در راه خدا صرف کند، پروردگار پاداش هفتاد و دو صدیق را به وی اعطا می کند.

 

وی افزود: درفرهنگ روایی و اهل بیت(ع) هم جوانی دارای دو بعد منفی و مثبت است چنانچه برخی از معصومین جوانی را شعبه ای از جنون و مستی عنوان کرده اند و جای دیگر با دید مثبت به آن نگریسته شده است.

 

فایل صوتی سخنرانی استاد مرادی تهرانی در شب ششم ماه محرم الحرام با موضوع جوانان و عاشورا در نمایندگی مرکز تبیان در مشهد مقدس را از Click to listenاینجا دانلود دریافت کنید.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>