• تاریخ انشار: ۲۵ میزان ۱۳۹۳
  • سرویس: اطلاعیه ها
  • کد خبر: 1273
  • 1,588 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

حسینی مزاری :صدور حکم اعدام آیت الله نمرباقرالنمر، روند رو به زوال حکومت آل سعود را تسریع خواهد بخشید

n00100562-b

در پی صدور حکم اعدام شخصیت سرشناس عربستانی و ازرجال بزرگ جهان اسلام حضرت آیت الله النمر باقرالنمر، از سوی حکام آل سعود، حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، بیانیه ای صادر کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) از کابل، در این بیانیه ضمن محکومیت شدید […]

در پی صدور حکم اعدام شخصیت سرشناس عربستانی و ازرجال بزرگ جهان اسلام حضرت آیت الله النمر باقرالنمر، از سوی حکام آل سعود، حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، بیانیه ای صادر کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا) از کابل، در این بیانیه ضمن محکومیت شدید صدور حکم اعدام و هشدار جدی به زمامداران ریاض مبنی بر دست نگهداشتن از یک اقدام احمقانه، ازهمه جهان اسلام و آزادگان عالم خواست که از هر راه ممکن جلو این عمل کودکانه زمامداران ریاض را بگیرند. در غیر آن این عمل آل سعود اگر چه موجب نابودی خودشان خواهد گردید اما برای جهان اسلام ثلمه ای وارد خواهدکرد که به این زودی جبرانش امکان نخواهد داشت.

 

شرح بیانیه به قرار زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

صدور حکم اعدام آیت الله نمرباقرالنمر، روند رو به زوال حکومت آل سعود را تسریع خواهد بخشید

 

نزدیک به سه سال است که یکتن از فرزندان شحاع اسلام و از سرداران خط مقدم دفاع از اندیشه ولایت و امامت و مرزهای حقیقی اسلام در بند طاغوتی ترین زمامداران زمان است.

 

آری! آیت الله النمر باقرالنمر را می گویم. این شیر بیشه پیرو راستین اهل بیت عصمت وطهارت(علیهم السلام)، او که استبداد آل سعود را تحمل نکرد و نخواست مثل بسیاری دیگر از مسلمانان آن سرزمین، جنایات بی حد و حصر خاندان ننگین آل سعود را علیه ملت عربستان به نظاره بنشیند. او فریاد کشید و یا للمسلمین گفت. او به افشاگری پرداخت و تلاش نمود پرده از چهره دروغین خادم حرمین شریفین برکند و حقایق پشت پرده این خاندان را برملا سازد. او که در میدان مبارزه بر ضد زور و زر و تزویر مردانه وارد شد و سعی نمود تا آخر بایستد و تا آنجا پیش برود که تمام اذهان عامه حداقل ملت عربستان از مشکلات موجود درکشور شان و از جنایات اعمال شده از سوی حکام آل سعود علیه هم میهنان خود و میزان و شدت وابستگی آن به رژیم منحط اسراییل آگاهی یابند و آنگاه زمینه های بیداری حقیقی اسلامی را در سرزمین وحی شکل بدهد.

 

اما دژخیمان ستمگر آل سعود با او با مشت آهنین برخورد کردند و درحالی که این مردخدا فقط با دست خالی و به شکل مدنی علاقه داشت به مبارزات خود تداوم ببخشد با هجوم وحشیانه سربازان، آنگونه که در میدان نبرد گرم، مرسوم است مورد حمله قرارگرفته، ازناحیه پا زخمی گردیده و درنهایت دستگیر و روانه زندان می گردد.

 

طی این مدت شخصیت ها، حلقات، اجتماعات و محافل ملی و بین المللی نسبت به سرنوشت این آیت الله خدا خواه، به حکومت عربستان هشدار دادند اما انگار که چشمان آل سعود کور و گوشهای شان کرگردیده و راهی را درپیش گرفتند که آنان را به سمت پرتگاه تاریخ سوق می دهد.

 

آری! این همه داد و بیداد جهانیان کارگر نیافتاد وبالآخره بیدادگاه آل سعود حکم اعدام النمر را صادر کرد. اما چنان موجی در اقصا نقاط عالم ایجاد گردیده که تا کنون تاریخ معاصر یک چنین پدیده اعتراضی را آن هم به حمایت از یک اعدامی به خود ندیده است.

 

تاکنون ده ها و صدها و بلکه هزاران شخصیت، محفل و نهاد و حزب و سازمان های محلی، منطقه ای و بین المللی و ملت ها به خصوص گروه های وسیعی از مردم عربستان هشدارهای بسیار جدی روانه کاخ استبداد پیشه ریاض نمودند وهمگان هشداردادند که مبادا دستگاه آل سعود مرتکب این اشتباه تاریخی گردیده و دست به اعدام آیت الله پیرو اهل بیت(علیهم السلام) بزند.

 

دوست داران اهلبیت(علیهم السلام) مطمئنا از ناحیه همبستگی دینی ومذهبی، شدیدا ناراحت اند و نگران اند ازینکه مبادا حکام آل سعود دست به حماقت کودکانه بزند، به همین لحاظ اقدام به صدور هشدار به دستگاه آل سعود و اعلام همبستگی با آیت الله زندانی نمودند. اما در این میان حتی حامیان خاندان آل سعود نیز نگران اند. چه اینکه آنان نیک دریافته اند که صدور حکم اعدام آیت الله نمرباقرالنمر، روند رو به زوال حکومت آل سعود را تسریع خواهد بخشید. ازین جهت دست به اعتراض زدند و با صدور پیام های هشدار آمیز، حکومت آل سعود را از اجرای حک اعدام برحذر داشته اند.

 

اگرچه بعید به نظر می رسد استبداد پیشگان آل سعود دست به یک چنین اشتباهی بزنند و یکی از شخصیت های بزرگ اسلامی را آن هم فقط به جرم واهی و خودساخته خودشان سر به نیست کنند اما دستگاه حاکمه آل سعود بداند که آیت الله نمر را اعدام بکنند یا نکنند عمر نکبت بارشان رو به اتمام است.

 

نهایت امر اگر دست نگهدارند و مرتکب اشتباه فاحش اعدام آیت الله النمر نشوند، شاید چند صباحی بتوانند به عمر نکبت بارشان ادامه دهند، چه اینکه هم اکنون و با شرایطی که در سطح جهان در رابطه با شرایط موجود درعربستان پدید آمده است و فضای احساسی که در داخل این کشور ایجاد گردیده، نسیم دوم بیداری اسلامی این بار از سرزمین وحی وزیدن گرفته و می رود تا بساط نفاق پیشه حکام وابسته عربستان را برای همیشه تاریخ جمع کند.

 

اما اگر آیت الله نمرباقرالنمر را اعدام کند مطمئنا نسیم بیداری اسلامی تبدیل به امواج خروشان بنیان کنی خواهد گردید که به سرعت بیخ و بن حکومت استبدادی خاندان آل سعود را برخواهد کند. آیت الله نمر با اعدام نخواهد مرد، بلکه از به شهادت رسیدن او صد ها و بلکه هزاران باقرالنمر دیگر متولد گردیده، رشد یافته و تربیت خواهد شد که هرکدام به مراتب قوی تر از باقرالنمر عمل خواهند کرد.

 

مگر درمیان خاندان آل سعود یک نفر باشعور فهیم که بتواند کتاب قطور تاریخ را تورق کند، پیدا نمی شود که ببیند پیروان اهل بیت عصمت وطهارت(علیهم السلام) با کشته شدن و سربه نیست شدن نه تنها تمام نمی شوند که تازه آغاز کارشان است و هرچه آنها را بکشند حسینی تر می شوند و در نهایت موفق خواهند شد برج و باروی استکبار و استبداد و وابستگان محلی و منطقه ای شان را نیست و نابود کند؟

 

اگر هست چرا دست به کارنمی شوند و عناصر نفهم و وابسته آل سعود را نمی فهمانند و اگر حتی یک نفر آدم فهیم در این دستگاه پیدا نمی شود، پس وای به حال جهان اسلام که تاکنون چه خاندانی بر مهمترین کشور اسلامی که مکه مکرمه و مدینه منوره در آن قراردارد و مهمترین موقعیت ارضی و فکری را درجهان دارا می باشد، سیطره داشته است.

 

به هرحال اینجانب صدور حکم اعدام حضرت آیت الله النمر را از سوی بیدادگاه آل سعود به شدت محکوم می کنم و ازهمه جهان اسلام و آزادگان عالم استدعادارم که از هر راه ممکن استفاده نموده جلو این عمل احمقانه زمامداران ریاض را بگیرند. در غیر آن این عمل آل سعود اگر چه موجب نابودی خودشان خواهد گردید اما برای جهان اسلام ثلمه ای وارد خواهدکرد که به این زودی جبرانش امکان نخواهد داشت.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

کابل – افغانستان

۲۵/۷/۱۳۹۳

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>