• تاریخ انشار: ۱ ثور ۱۳۹۸
  • سرویس: آئین و اندیشه
  • کد خبر: 24856
  • 368 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

ظهور امام زمان (عج)‌ باعث می شود نابسامانی های جامعه اسلامی ازبین برود

n00183754-b

همزمان با سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) برخی عالمان دین می گویند ظهور آن حضرت باعت خواهد شد تا نابسامانی های جامعه اسلامی ازبین برود.   حجت الاسلام و المسلمین “سیدعارف موسوی” رییس بخش شهدا و ایثارگران مرکز فعالیت فرهنگی و اجتماعی تبیان در رابطه با میلاد امام زمان(عج) به […]

همزمان با سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) برخی عالمان دین می گویند ظهور آن حضرت باعت خواهد شد تا نابسامانی های جامعه اسلامی ازبین برود.

 

حجت الاسلام و المسلمین “سیدعارف موسوی” رییس بخش شهدا و ایثارگران مرکز فعالیت فرهنگی و اجتماعی تبیان در رابطه با میلاد امام زمان(عج) به خبرنگار آوا گفت: ما شیعیان برای یاری آن امام معصوم باید از معصیت و گناه بپرهیزیم.

 

او می گوید از جمله کارهای که در زمان غیبت ان حضرت برای یاری شان مهم است تجلیل کردن، به یاد بودن، دعا کردن برای سلامتی ان حضرت می باشد.

 

اقای موسوی می گوید از جمله کارهای که امام از آن خوشنود می شود کمک و گرفتن دست شیعیان مستمند بوده و در عین حال ان حضرت مارا یاری می کند.

 

وی افزود از جمله علایم ظهور آن حضرت یک صدای از آسمان بالا شده، ماه گرفتگی و روز گرفتگی بی موقع، زیاد شدن شقاوت، بی رحمی  و نفاق بین مسلمین در جامعه، کشتن انسان های مؤمن، خروج دجال و همچنین خروج سفیانی می باشد.

 

هر گناهی که از ما سر می زند باعث سرافکندگی اما زمان(عج) شده و هرکار نیکی که ما انجام می دهیم باعث خوشحالی و سرفرازی ان حضرت بوده همین طوری اگر یک شخص فرزند خوبی را به جامعه تحویل بدهد همه مردم درود و رحمت به والدین اش می فرستد اگر بد باشد نام بدش برای خانواده اش نیز می باشد.

 

موسوی می گوید ازجمله کار های که ظهور حضرت مهدی (عج)‌ را معجل می کند دعا و صدقه دادن برای سلامتی و ظهور ان حضرت می باشد.

 

در همین حال حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسین محقق زاده عضو شورای اخوت اسلامی به  خبرگزاری آوا می گوید در شرایط فعلی جامعه که ما قرار داریم مسئله ظهور امام عصر(عج)‌ از ارزش بسیار بالای برخوردار می باشد.

 

او می گوید ظهور امام از اهمیت های زیادی برخوردار بوده که مهم ترین ان برقرار شدن عدل در روی زمین و حاکمیت اسلام می باشد.

 

اقای محقق زاده می گوید در شرایط فعلی، اسلام دچار مشکلات و نابسامانی های زیادی بوده که ظهور ان حضرت می تواند به همه این مشکلات رسیدگی و انان را برطرف نماید.

 

این عضوشورای اخوت اسلامی گفت که از جمله علایم ظهور به قدرت رسیدن ظلم و حاکم شدن ان برتمام جهان بوده که برخی انان نیز مشاهده می شود.

 

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>