• تاریخ انشار: ۱۰ حوت ۱۳۹۸
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 29738
  • 340 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

غرب برای جلوگیری از پیشرفت اسلام حقیقی در دنیا، اسلام متحجر و غیرحقیقی را ساخته است

n00204492-b

متفکرین غرب در اتاق‌های فکر تصمیم گرفتند اسلامی بسازند که مخالف حضور زنان در صحنه و مخالف رادیو و تلویزیون باشد؛ از نیروی انسانی و اقتصادی خودِ کشورهای اسلامی استفاده کردند و اسلام متحجری را ساختند که همانا مصداق آن طالبان می‌باشد. غرب برای جلوگیری از پیشرفت اسلام حقیقی در دنیا، اسلام متحجر و غیرحقیقی […]

متفکرین غرب در اتاق‌های فکر تصمیم گرفتند اسلامی بسازند که مخالف حضور زنان در صحنه و مخالف رادیو و تلویزیون باشد؛ از نیروی انسانی و اقتصادی خودِ کشورهای اسلامی استفاده کردند و اسلام متحجری را ساختند که همانا مصداق آن طالبان می‌باشد.
غرب برای جلوگیری از پیشرفت اسلام حقیقی در دنیا، اسلام متحجر و غیرحقیقی را ساخته است
مسوول مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ می‌گوید که غربی‌ها برای جلوگیری از پیشرفت اسلام حقیقی در دنیا، اسلام متحجر و غیرحقیقی را ساختند.

خبرگزاری صدای افغان (آوا) -بلخ: حجت‌الاسلام سید حامد موسوی مسوول مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ که در بخش جمع‌بندی گفتمان دانشجویی این خبرگزاری تحت عنوان “اردو و پولیس ملی؛ نماد همبستگی” در شهر مزار شریف صحبت می‌کرد، ضمن تبریک گفتن روز سرباز به تمام نیروهای امنیتی گفت: نیروهای امنیتی کسانی هستند که حتی در عبادت‌های ما شریک می‌باشند و باید ما قدردان آنان باشیم.

او همچنین افزود: ۲۵ سال قبل متفکرین غرب متوجه شدند که اگر جلوی اسلام گرفته نشود، تا ۵۰ سال آینده تمام اروپا را فرا خواهد گرفت، لذا طی نشست‌هایی تصمیم گرفتند که جلوی پیشرفت اسلام حقیقی را بگیرند.

او افزود این متفکرین غرب در اتاق‌های فکر تصمیم گرفتند اسلامی بسازند که مخالف حضور زنان در صحنه و مخالف رادیو و تلویزیون باشد؛ از نیروی انسانی و اقتصادی خودِ کشورهای اسلامی استفاده کردند و اسلام متحجری را ساختند که همانا مصداق آن طالبان می‌باشد.

موسوی با اشاره به دیگر کارکردهای غرب، گفت: پس از آن، غرب اسلام متحجر را ساختند که همانا گروه داعش بود و توسط این گروه چهره اسلام را به جهانیان معرفی کردند.

او تصریح کرد که غرب همچنان برای پیشبرد اهداف‌شان اسلام مدنی را ساختند که مبدا آن از کشور عربستان بود زمانی که ملکه یک کشور اروپایی به عربستان می آید، پادشاه آن به راحتی با ملکه آن کشور دست می‌دهد و آنان فراتر از قواعد اسلام حرکت می کنند.

مسوول مرکز تبیان در بلخ همچنین نمونه قرآن و موسیقی کنار همدیگر در رسانه های افغانستان را از دیگر مصداق‌های اسلام مدنی عنوان کرد.

موسوی افزود که اسلام انقلابی در مقابل این جریان های ساخت غرب قرار دارد و این اسلام انقلابی است که خطوط اسلامی را رعایت می کند و در برابر این جریان های باطل مبارزه می کند.

همچنان در بخش نظریات این گفتمان دانشجویان و اشتراک‌کنندگان نیز پشت تریبون رفتند و به ایراد نظریات‌شان پرداختند.

سید یحیی یکی از باشندگان شهر مزار شریف می‌گوید: من به عنوان یک شهروند افغانستانی حق اعتراض به ارگ ریاست جمهوری، وزارت داخله، امنیت ملی و استخبارات را دارم به این خاطر که هر عملیاتی که توسط نیروهای امنیتی انجام می شود، چون از معلومات و تحقیقات استخباراتی کامل برخوردار نیست و بیشترین تلفات را سربازان کشور متحمل می شوند.

او افزود: علت انتقال جنگ از جنوب به شمال درگیری میان سه ابرقدرت و شصت و دو کشور دیگر که به بهانه های حقوق بشر در افغانستان به خاطر داشتن بیشترین منابع طبیعی زیر زمینی وارد این کشور شده اند و این ابر قدرهای جهان مانند آمریکا روسیه و چین با فروش اسلحه های خود نا امنی را در کشورهای آسیایی و به خصوص افغانستان به وجود آورده‌اند.

سادات می گوید: مردم افغانستان از هر قوم و مذهب که هستند تا دست به دست هم نداده و در امنیت و شکوفایی این کشور سهیم نشوند هیچ یک از کشورهایی چون آمریکا عربستان و روسیه برای مردم ما دل نمی سوزاند و امنیت کشور را تامین نمی کنند و هیچ گاهی صلح را برای کشور ما به وجود نمی آورند.

محمد رجا محمدی؛ دانشجوی سال سوم دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه بلخ می گوید: زمانی که ملیت و نژادپرستی جانشین خدا پرستی می شود ما انتظار چه را داشته باشیم و آیا انتظار این خواهد رفت که ارتشیان و نظامیان جان خود را برای این کشور و مردم فدا کند پس هرکه نان دهد فرمان دهد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>