• تاریخ انشار: ۱۰ دلو ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 17279
  • 632 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

فعالیت های مرکز تبیان به خار چشم دشمنان تبدیل شده است/ مسئولان تبیان در ولایات مختلف بدون ترس و هراس به کار خود ادامه خواهند داد

n00157329-b

حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری، رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان امروز سه شنبه(۱۰ دلو) با دست‌اندرکاران نمایندگی این مرکز در ولایت بلخ دیدار کرد و از برگزاری باشکوه برنامه تجلیل از شهدای ۹ دلو ۱۳۷۳(شهید سید علی اکبر مصباح و یارانش) و ۷ جدی ۱۳۹۶(حمله تروریستی بر مرکز تبیان و خبرگزاری صدای […]

حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری، رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان امروز سه شنبه(۱۰ دلو) با دست‌اندرکاران نمایندگی این مرکز در ولایت بلخ دیدار کرد و از برگزاری باشکوه برنامه تجلیل از شهدای ۹ دلو ۱۳۷۳(شهید سید علی اکبر مصباح و یارانش) و ۷ جدی ۱۳۹۶(حمله تروریستی بر مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان در کابل) در مزارشریف قدردانی نمود.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، حسینی مزاری در جریان دیدار با دست‌اندرکاران دفتر نمایندگی مرکز تبیان در بلخ گفت: “برنامه باشکوه تجلیل از شهید مصباح و شهدای ۷ جدی مرکز تبیان کابل در بلخ، با کار و تلاش دست‌اندر کاران مرکز تبیان در بلخ و تحت رهنمودهای سید محمد موسوی، مسئول این دفتر، با شکوه‌تر از سال‌ قبل برگزار گردید. از تک تک عزیزانی که برای برگزاری این محفل باشکوه تلاش کردند، باید سپاس‌گزاری کرد”.

n00157285-r-b-057

وی اظهارداشت: “با وجود تهدیدات امنیتی و هوای سرد برفی، حضور شهروندان مزارشریف در محفل تجلیل از شهدای تبیان گسترده بود که این خود علاقه مردم را نسبت به مرکز تبیان و فعالیت هایش نشان می دهد”.

n00157285-r-b-051

دبیرکل حزب اسلامی تبیان ابزارداشت که به دلیل فعالیت های فرهنگی و دینی و سازنده تبیان، این مرکز به خارج چشم دشمن تبدیل شده و به همین دلیل این مرکز را هدف قرار دادند. وی خاطرنشان کرد: “امام خمینی رحمه‌الله علیه می فرماید؛ اگر دیدید که دشمن از کار شما حساس و ناراحت شده است، بدانید که کار شما کارساز و خدایی است”.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری تأکید کرد که فعالیت های مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان تنها در بلخ محدود نمی گردد، بلکه فعالیت های این مرکز در چندین ولایت ادامه دارد و هدف این مرکز، بیداری مردم از خواب غفلت و معرفی اسلام است.

 

وی وعده داد که تا قیام حضرت مهدی(عج) فعالیت های تبیان ادامه خواهد داشت و انشاءالله کارهای این مرکز، به نوبه خود زمینه‌ساز ظهور امام زمان(ع) خواهد شد.

 

رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان همچنین تأکید کرد که تبیان اهداف و راه شهدا، به خصوص راه و هدف شهید مصباح و شهدای ۷ جدی مرکز تبیان را دنبال خواهد کرد.

 

وی گفت که کار و فعالیت ما خود جهاد و ارزش‌مند است؛ “اجر کار ما کمتر از شهادت نیست، زیرا کار ما خدایی و در راه خدا است”.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسینی مزاری گفت که مسئولان تبیان در ولایات مختلف کشور بدون ترس و هراس از دشمن به کار خود ادامه خواهند داد.

 

به گفته وی، مؤمن از کارها و برنامه های تبیان شاد و منافقان ناراحت اند.

 

به گفته رییس خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در پشت پرده هدف قرار دادن مرکز تبیان، دست آمریکا دخیل است؛ “ما با خود آمریکا طرف هستیم، نه با مزدورانش و تا آخر از خون‌خواهی شهدای خود دست نخواهیم برداشت.”

 

وی بر اهمیت برگزاری محفل دینی تأکید کرد و گفت که برگزاری محافل دینی باعث بیداری مردم و شناخت اسلام و شخصیت ها شده و باید به این محافل اجر گذاشت.

 

رییس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان از جوانان خواست که از فعالیت در فضای مجازی نیز غافل نشوند و از فضای مجازی بهترین استفاده را برای بیداری مردم و سعادت جامعه کنند.

 

در این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی، مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ نیز گفت که به کمک و تلاش جوانان مؤمن و متعهد مرکز تبیان در بلخ محفل دیروز برگزار گردید که باید از جوانان قدردانی کرد.

 

وی بر صداقت و مصرف درست بیت المال در موقع کار تأکید کرد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>