• تاریخ انشار: ۱۱ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16283
  • 746 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مراسم تجلیل از شهدای ۷ جدی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) برگزار می شود

n00155691-b

دفتر مرکزی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان طی اطلاعیه ای از برگزاری مراسم تجلیل از شهدای ۷ جدی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در شهر کابل خبر داد.   در این اطلاعیه آمده است، بار دیگر سفاکان کوردل و مزدور با حمایت دیرینه اربابانشان دست به جنایت دیگر زدند و با انجام عمل […]

دفتر مرکزی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان طی اطلاعیه ای از برگزاری مراسم تجلیل از شهدای ۷ جدی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در شهر کابل خبر داد.

 

در این اطلاعیه آمده است، بار دیگر سفاکان کوردل و مزدور با حمایت دیرینه اربابانشان دست به جنایت دیگر زدند و با انجام عمل انتحاری جمعی از نخبگان علمی، فرهنگی، رسانه ای و آینده سازان این وطن را به خاک و خون کشیده و مردم ما را به سوگ و ماتم نشاندند.

 

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در این اطلاعیه از عموم مردم دعوت به عمل آورده است تا با حضور گرم و انقلابی خویش به نورانیت محفل افزوده و موجبات استمرار راه شهدا را فراهم آورند.

 

بر اساس اعلام مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان این مراسم باشکوه روز جمعه ۱۵ جدی ساعت ۱۰ قبل از ظهر در مسجد محمدیه واقع در کارته سخی شهر کابل برگزاری می شود.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>