• تاریخ انشار: ۲۳ سنبله ۱۳۹۳
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 1173
  • 1,458 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مراسم شکرگزاری سلامتی حضرت امام خامنه ای درکابل

khamanei

اگرچه آنگاه که برای اولین بار تیتر خبر بستری شدن آقا را مطالعه کردم، شوکه شدم و برایم بسیار گران آمد اما وقتی بقیه خبر را دنبال کردم کمی خیالم راحت شد که عمل، عمل سنگینی نیست وانشاءلله با دعای همه مسلمین به ویژه دعای مردم افغانستان این عمل بخیر خواهد گذشت.

در مراسم شکرگزاری به مناسبت موفقیت آمیز بودن عملیات جراحی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی)، در کابل، حسینی مزاری گفت: خداوند را سپاسگذاریم که حضرت امام خامنه ای، ولی امرمسلمین جهان، در سلامتی کامل به سر می برند و پس از عمل موفقیت آمیز جراحی پروستات، ایشان هم اکنون سالم، صحتمند، و پرصلابت تر از گذشته هستند.

رئیس مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان که در جمع مسؤلین، کادرها و فعالین مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل صحبت می کرد، افزود: حضرت امام خامنه ای در دنیا شخصیت بی نظیری است و نه تنها فقط مسلمانان که کل بشریت آزادی خواه از فیض وجود ایشان و از راهنمایی ها و رهبری های داهیانه ایشان سود می برند.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، حجت الاسلام والمسلمین سیدعیسی حسینی مزاری گفت: اگرچه آنگاه که برای اولین بار تیتر خبر بستری شدن آقا را مطالعه کردم، شوکه شدم و برایم بسیار گران آمد اما وقتی بقیه خبر را دنبال کردم کمی خیالم راحت شد که عمل، عمل سنگینی نیست وانشاءلله با دعای همه مسلمین به ویژه دعای مردم افغانستان این عمل بخیر خواهد گذشت. در این فاصله دعای مردم افغانستان به خصوص مجاهدان ومبارزان مسلمان بدرقه راه این عزیز بود و زمانی که خبرهای بعد از ظهر روز بستری شدن آقا را دنبال کردم متوجه شدم که عمل جراحی با موفقیت سپری گردیده، دعای مردم مستجاب گردیده و حال آقا مساعد است.

نماینده تام الاختیار حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در افغانستان بایادآوری عشق و ارادت مردم افغانستان به حضرت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) گفت: خدا را شاکر و سپاسگذاریم که این شخصیت یگانه جهان اسلام بار دیگر صحت یافتند و چون گذشته و بلکه قدرتمند تر و با صلابت تر، افسار هدایت و رهبری جهان اسلام را در اختیار گرفته، پیامبر گونه ملل مسلمان را به سمت پیروزی و رسیدن به قله رفیع آزادی و به خدا رسیدن رهنمون می شوند.

وی در یک گفتگوی دیگر با خبرگزاری صدای افغان(آوا) در کابل، ابرازداشت: مریضی فرد شاخصی مثل امام خامنه ای، چیزی نیست که ملل مسلمان به ویژه مردم افغانستان نسبت به آن واکنشی نداشته و بی خیال و بی حساسیت از کنار آن بگذرند. آنگاه که مردم افغانستان از قضیه بستری شدن ایشان آگاهی یافتند، اخبار و گزارش های مربوط به سلامتی آقا را با نگرانی بسیار زیاد دنبال می کردند و از همدیگر با حساسیت خاص جویا می شدند. چنانچه خود من بارها و بارها ازین ناحیه مورد سوال و پرسش قرار گرفتم، ولی وقتی خبر عمل موفقیت آمیز اعلام گردید، تبسم و خوشحالی در چهره و جمال پیروان ولایت کاملا مشهود بود.

رئیس خبرگزاری صدای افغان(آوا) گفت: مجاهدین افغانستان حضرت آقا را بیشتر از جان خود دوست دارند و هیچگاه نمی خواهند بشنوند که حتی یک سردرد عادی عاید حال آقا شده باشد. مجاهدین و پیروان ولایت حاضرند جان خود را بدهند اما عمرشان به عمر شخصیتی چون امام خامنه ای، افزوده گردد، که امروزه قدرت، عظمت و بزرگی اسلام و کل جهان اسلام، مدیون رهبری های آگاهانه و مدبرانه ایشان است.

وی گفت: خدا نیاورد آن روز را که کوچکترین آسیبی به آقا برسد و از خدا همواره خواسته ایم و باز می خواهیم که اول، سلامتی آقا امام زمان(عج) را مسجل و ظهور ایشان را معجل بفرماید و آنگاه برای نایب برحق آن حضرت، امام خامنه ای، سلامتی و طول عمر عنایت کند و پرچم پیروزی اسلام را توسط این ابرمرد بزرگ، به دست حضرت امام زمان(عج) تحویل دهد و ما را هم از سربازان امام عصر(عج) و از پیروان و رهروان خالص امام خامنه ای محسوب نماید.

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>