• تاریخ انشار: ۲۳ دلو ۱۳۹۷
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 23736
  • 421 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان؛ آگاهی‌دهی و بیداری را اصلی‌ترین رسالتش می‌داند

n00179557-b

مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات می‌گوید این نهاد آگاهی دهی و بیداری را اصلی ترین رسالتش می‌داند و در راستای آموزش جوانان تبیانی مسئولیت اش را در قبال کشور و مردم اش انجام خواهند داد.   به گزارش خبرگزاری آوا، “سید عبدالله نایاب” مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های […]

مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات می‌گوید این نهاد آگاهی دهی و بیداری را اصلی ترین رسالتش می‌داند و در راستای آموزش جوانان تبیانی مسئولیت اش را در قبال کشور و مردم اش انجام خواهند داد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، “سید عبدالله نایاب” مسوول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات می‌گوید: نیاز امروز و فردای افغانستان آموزش و پرورش نیروهای متعهد، متدین، دلسوز، ماندگار و فعال در صحنه می‌باشد.

 

آقای نایاب، در پنجمین دور کارگاه تخصصی آموزش فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی به میزبانی “بنیاد شهید نجفی” و با همکاری دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات گفت: آگاهی و بیداری مستقیم با عدالت خواهی، ظلم ستیزی، استعمار ستیزی، و توجه عمیق به ارزشها مرتبط است و ما بنیاد همه این موارد را در آگاه کردن جامعه می دانیم.

 

همچنین وی در گفتگو با خبرنگار آوا گفت: تبیان یک نام آشنا و بر گرفته از کلام خدا و قرآن مجید است که فرموده است ” و نزلنا علیک الکتاب تبیانا لکل شی”  لذا این نام مسیر و آرمان مجموعه بزرگ اسلامی تبیان را مشخص می‌کند و انگیزه می‌دهد تا مسیر را به صورت روشن و آگاهانه و رسالت‌مندانه طی کرد.

 

وی افزود: خوب سخن گفتن و سخن خوب گفتن موثر ترین روش در امر بیداری جامعه است و جوانان جامعه اگر بتوانند سخن حق را درست به مخاطبان منتقل کنند، فطرت پاک بشری موضوع سخن را فرا گرفته و خواهد پذیرفت.

 

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>