• تاریخ انشار: ۱ دلو ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 17097
  • 784 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مرکز تبیان خدمات شایان و ارزنده ای را برای مردم افغانستان انجام داده ست

n00156738-b

شخصیت های نخبه ای که در دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و همچنین خبرگزاری صدای افغان به شهادت رسیده اند با دانش و حرکتی که داشتند برای جامعه بسیار مفید بودند .   حجت السلام و المسلمین مدرسی حجازی؛ از شخصیت های شناخته شده ی  مهاجرین افغانستانی در مشهد مقدس با اشاره به […]

شخصیت های نخبه ای که در دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و همچنین خبرگزاری صدای افغان به شهادت رسیده اند با دانش و حرکتی که داشتند برای جامعه بسیار مفید بودند .

 

حجت السلام و المسلمین مدرسی حجازی؛ از شخصیت های شناخته شده ی  مهاجرین افغانستانی در مشهد مقدس با اشاره به حمله تروریستی هفتم جدی بر مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان در کابل، خاطرنشان کرد: شخصیت های نخبه ای که در دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و همچنین خبرگزاری آوا به شهادت رسیدند، افراد فرهنگی و رسانه ای بودند که هیچ گونه جرم سیاسی و نظامی نداشتند.

 

وی با بیان اینکه مرکز تبیان خدمات شایان و ارزنده ای را در طول فعالیت خود در دو دهه ی اخیر برای مردم انجام داده است، خاطر نشان کرد: متاسفانه دشمنان اسلام تحمل این حرکت عظیم را نداشتند .

 

مدرسی حجازی؛مساجد،مدارس،حوزه های علمیه و دفاتر فرهنگی را محل علم ،دانش و فرهنگ خواند و گفت: از نظر هر مومن مسلمان اعمال تروریستی محکوم است .

 

این عالم دینی اظهار داشت: اعمال تروریستی را اسلام تایید نمی کند و کسانی که افکار خطرناک غیر اسلامی و ضد اسلامی دارند تلاش آن ها  این است که افراد مومن ،با تقوا ، و با علم دانش را از بین ببرند.

 

مدرسی حجازی با بیان این که استراتژی تروریستی ریشه در آمریکا ،رژیم صهیونیستی و انگلستان دارد، ابراز داشت: گروه های تروریستی تلاش دارند به وحدت مردم مسلمان افغانستان که با وجود داشتن مذاهب مختلف( اهل تشیع و تسنن) به طور مسالمت آمیز در کنار هم زندگی می کنند، ضربه زده و اتحاد آنها را سست نمایند تا به اهداف شوم خود برسند، اما این خواست آنها محقق نخواهد شد

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>