• تاریخ انشار: ۱۲ حوت ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 18435
  • 593 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مرکز تبیان خواستار همکاری مردم برای تکمیل فهرست و پرونده شهدای حادثه تروریستی ۷ جدی شد

n00159493-b

مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان برای تکمیل پرونده‌های شهدای حادثه تروریستی ۷ جدی ۱۳۹۶ بر این مرکز و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در کابل، خواهان همکاری مردم برای تکمیل فهرست شهدا و تشکیل پرونده برای خانواده‌های این شهدا شده است.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک اطلاعیه مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در این […]

مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان برای تکمیل پرونده‌های شهدای حادثه تروریستی ۷ جدی ۱۳۹۶ بر این مرکز و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در کابل، خواهان همکاری مردم برای تکمیل فهرست شهدا و تشکیل پرونده برای خانواده‌های این شهدا شده است.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، در یک اطلاعیه مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در این مورد آمده است که این مرکز پس از حادثه تروریستی ۷ جدی ۱۳۹۶ و شهید و زخمی شدن بیش از ۱۴۰ نفر از یاران، بخشی را تحت عنوان شهدا و ایثارگران تأسیس کرد تا با تشکیل پرونده و تکمیل فرم خانواده شهدا، مسئولیت اسلامی و انسانی خویش را در قبال بازماندگان شهدا انجام بدهد.

 

قرار است بخش شهدا و ایثارگران مرکز تبیان ابتدا به سامان‌دهی خانواده‌های شهدای ۷ جدی در کابل بپردازد و سپس به عموم شهدای ترور توجه نماید.

 

مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان خاطرنشان کرده است که اگرچه مراجع ذیربط حکومتی تعداد شهدای فاجعه تروریستی ۷ جدی علیه دفاتر مرکزی مرکز تبیان و خبرگزاری آوا را ۵۲ نفر اعلام کردند، اما بخش شهدا و ایثارگران این مرکز تاهنوز ۴۳ نفر را شناسایی کرده و اقدام به تشکیل پرونده برای آن‌ها نموده است. بنابراین از عموم مؤمنین هموطن تقاضا کرده در صورتی که شهیدی را می‌شناسند که در این حادثه به شهادت رسیده، اما اسامی‌شان در لیست منعکس شده از سوی مرکز تبیان وجود ندارد، اقدام به معرفی این شهید و بازماندگان آن کنند.

 

از سوی دیگر، مرکز تبیان با بیان این‌که در اولین اقدام در رابطه با شهدای حادثه ۷ جدی ۱۳۹۶، تهیه و ترتیب بیوگرافی شهدا از سوی خبرگزاری صدای افغان(اوا) در دست اجراست و تاکنون ۱۳ قسمت آن منتشر شده، با توجه به محدودیت امکانات خبرگزاری و گستردگی فاجعه تروریستی ۷ جدی و تعداد بالای شهدا، خواستار همکاری مؤمنین جهت ثبت خاطرات شهدا و جمع‌آوری عکس‌های متفاوت این عزیزان شده است.

 

این مرکز در اطلاعیه خود از مؤمنینی که از شهدای معزز ۷ جدی شناخت بیشتر و عکس‌های متفاوت‌تر دارند، درخواست کرده به هر میزان خاطره یا عکسی از شهدا در اختیار دارند، آن را به خبرگزاری صدای افغان(آوا) و یا بخش شهدا و ایثارگران مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل بسپارند.

 

در این زمینه، عموم مؤمنین، دوستان و آشنایان و هم‌چنین خانواده‌های شهدا می‌توانند از طریق شماره تلفن و ایمیل آدرس زیر، با خبرگزاری صدای افغان(آوا) و بخش شهدا و ایثارگران مرکز تبیان به تماس شوند:

۰۷۷۸۹۹۷۹۵۷

avapress@gmail.com

 

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>