• تاریخ انشار: ۱۰ جوزا ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 7232
  • 1,064 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، از کارکرد سالم و مثبت تلویزین میوند تقدیر کرد

n00126992-b

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با اهدای لوح تقدیر از کارکرد مثبت و بخش سالم تلویزیون میوند تقدیر به عمل آورد.     حجت الاسلام و المسلمین آقای فطری، به نمایندگی از حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، این لوح را به محبوب فروتن، […]

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با اهدای لوح تقدیر از کارکرد مثبت و بخش سالم تلویزیون میوند تقدیر به عمل آورد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای فطری، به نمایندگی از حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، این لوح را به محبوب فروتن، رئیس تلویزیون میوند اهدا کرد.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای فطری حین اهدای این لوح گفت که تلویزیون میوند در اکثر بخش های ارزشی خوب درخشیده و اطلاع رسانی شفاف این تلویزیون قابل تقدیر است.

 

 

 

آقای فطری افزود که ما خواستار این هستیم که تلویزیون میوند بیشتر از این خوب بدرخشد و در کنار مسایل ملی در بخش های معنوی – دینی و اخلاقی – نیز بیشتر نشرات ارایه کند.

 

 

 

آقای فطری خطاب به هیئت رهبری تلویزیون میوند خاطر نشان کرد که در شرایط کنونی اهداف همه ما نهادینه کردن فرهنگ اسلامی، منافع ملی و وحدت ملی است و زیربنای اینها را در حقیقت کار رسانه ای ارزشی شکل می‌دهد که باید روی این موضوع بسیار دقیق بود.

 

nf00126992-1

 

آقای فطری همچنان صراحت بخشید که مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با زیر مجموعه های آن (خبرگزاری صدای افغان و روزنامه انصاف) از سالیان متمادی در عرصه فعالیت های رسانه ای و ارتقای سطح دینی، فرهنگی و ملی مردم تلاش داشته است.

 

 

 

نماینده حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری، خواستار شد که تلویزیون میوند همانند گذشته در تعامل و همکاری با مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان قرار داشته باشد.

 

 

 

در همین حال، محبوب فروتن، رئیس تلویزیون میوند، با ابراز تشکر از نماینده آقای مزاری و هیئت همراه گفت که این تقدیر شدن برای ما جای افتخار است و مایه دلگرمی ما شده، ما را بر تلاش بیشتر وا میدارد.

 

 

 

آقای فروتن افزود که کار رسانه ای ما به اعتدال، بی طرفی و همدیگر پذیری خلاصه میشود و ما افتخار میکنیم که دور از تبعیضات و تعصبات زندگی میکنیم.

 

 

 

او خاطر نشان کرد که ما کوشش نهایی خود را میکنیم که با احترام به ارزش های دینی، فرهنگی و عقیدتی از نشر مسایل ضد دینی و ضد منافع ملی جلوگیری کنیم.

 

 

 

رئیس تلویزیون میوند تعهد نمود که در حد توان تلاش بر دنبال کردن کارهای ارزشی کند.

 

 

در همین حال سید حسن حسینی، رئیس دفتر مرکزی خبرگزاری صدای افغان(آوا)، گفت که تلویزیون میوند در عرصه های ارزشی و ملی بسیار خوب درخشیده است و بدون درنظرداشت مسایل قومی به فعالیت پرداخته است.

 

 

آقای حسینی، تاکید کرد که لازم است دیگر رسانه ها نیز اینگونه فعالیت داشته باشند.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>