• تاریخ انشار: ۱۰ جوزا ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 7228
  • 1,041 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان از بخش کارکرد سالم و مثبت تلویزین میترا تقدیر کرد

n00126991-b

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با اهدای لوح تقدیر از بخش کارکرد مثبت و سالم تلویزیون میترا تقدیر به عمل آورد.     به گزارش آوا، حجت الاسلام و المسلمین آقای فطری، استاد دانشگاه، به نمایندگی از حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، این […]

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، با اهدای لوح تقدیر از بخش کارکرد مثبت و سالم تلویزیون میترا تقدیر به عمل آورد.

 

 

به گزارش آوا، حجت الاسلام و المسلمین آقای فطری، استاد دانشگاه، به نمایندگی از حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری، رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، این لوح را به نادر اشکان، مسوول بخش خبر تلویزیون میترا اهدا کرد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین آقای فطری حین اهدای این لوح گفت که کار تلویزیون میترا در بخش اطلاع رسانی و قسمتی از فعالیت های ارزشی خوب بوده و قابل تقدیر است.

 

 

آقای فطری افزود: نظر به اینکه رسانه ها در افغانستان به عنوان یک معلم و مبلغ فعالیت می‌کنند، لازم است تا رسانه ها در بخش اطلاع رسانی شفاف و در بخش بازگو کردن مشکلات مردم به حکومت بیشتر تلاش کنند.

 

 

آقای فطری همچنان خاطر نشان کرد که رسانه ها باید در کنار اطلاع رسانی و ارتقای سطح دینی و عقیدتی مردم، در عرصه های آموزشی – تربیتی و حرفه‌ای- نیز نشرات ارایه کنند.

nf00126991-1

 

 

وی خواستار تعامل و همکاری بیشتر بین تلویزیون میترا و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان شد و گفت که اهداف مرکز تبیان و تلویزیون میترا تقریبا همسو است و می تواند کارگشا باشد.

 

 

نماینده حجت الاسلام والمسلمین سید عیسی حسینی مزاری، تصریح کرد که مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان از دو و نیم دهه به اینسو در عرصه های ارتقای سطح فرهنگی و اجتماعی مردم فعالیت داشته و توسط کارهای رسانه ای قدم های خوبی را در ارتقای سطح فرهنگ مردم برداشته است.

 

 

آقای فطری در اخیر آرزوی توفیقات بیشتر برای این رسانه در امر اطلاع رسانی و کار ارزشی را کرد.

 

 

در همین حال، نادر اشکان، مسوول بخش خبر تلویزیون میترا، با ابراز تشکر از نماینده آقای مزاری و هیئت همراه گفت که تلویزیون میترا تلاش دارد تا بیشتر روی ارزش های دینی و فرهنگ تمرکز کند.

 

 

آقای اشکان افزود که ما تلاش داریم تا در راستای حفظ ارزش های دینی، ملی و فرهنگی کشور بیشتر از پیش کار کنیم.

مسوول بخش خبر تلویزیون میترا تاکید کرد که این تلویزیون در بخش های اجتماعی و فرهنگی خواستار همکاری و تبادل نظر با مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان است.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>