• تاریخ انشار: ۵ دلو ۱۳۹۶
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 17176
  • 600 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

معاون امور اداره اتباع خراسان رضوی خواستار نزدیکی میان مراکز فرهنگی افغانستان شد

n00157078-b

معاون امور اداره اتباع خراسان رضوی در حاشیه عیادت از مصدومان حادثه تروریستی ۷ جدی کابل در گفتگو با صدای افغان خواستار نزدیکی میان مراکز فرهنگی و موسسات افغانستان شد تا بتوان از توطئه های دشمنان جلوگیری کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(ع) احمدی معاون امور اداره اتباع خراسان رضوی در حاشیه عیادت از […]

معاون امور اداره اتباع خراسان رضوی در حاشیه عیادت از مصدومان حادثه تروریستی ۷ جدی کابل در گفتگو با صدای افغان خواستار نزدیکی میان مراکز فرهنگی و موسسات افغانستان شد تا بتوان از توطئه های دشمنان جلوگیری کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(ع) احمدی معاون امور اداره اتباع خراسان رضوی در حاشیه عیادت از مصدومان حادثه تروریستی ۷ جدی به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان در بیمارستان امام رضا مشهد مقدس در گفتگو با خبرنگار آوا به وضعیت مصدومان این حادثه اشاره کرد و گفت: صحت حادثه دیدگانی که از کابل به ایران در بیمارستان امام رضا مشهد مقدس منتقل شدند بسیار مناسب و رو به بهبود است.

 

وی ضمن تشکر و قدردانی از مسولین این بیمارستان برای فراهم کردن امکانات درمانی مناسب گفت: خوشبختانه همه مجروحان این حادثه پس از آغاز درمان روند رو به بهبود را داشته اند و با توجه به رسیدگی های انجام شده تا چند روز آینده مرخص خواهند شد.

 

آقای احمدی معاون امور اداره اتباع  در بخش دیگری از گفتگوی خود به چرایی حمله انتحاری به مراکز فرهنگی پرداخت و گفت: حمله های انتحاری چند مدتی هست که در افغانستان به شدت افزایش یافته و به نظرم این اقدامات خطرناک، به خاطر ناامن کردن افغانستان است و همچنین می خواهند امید زندگی کردن در این کشور را از مردم  بگیرند.

 

وی یکی از عوامل جلوگیری از توطئه های دشمن را همکاری و نزدیکی میان مراکز فرهنگی  و موسسات خواند و گفت: وحدت میان مراکز و موسسات میتواند در مقابل تفرقه افگنی دشمنان بسیار موثر باشد و قطعا این ایستادگی باعث خواهد شد تا دشمنان شکست بخورند.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>