• تاریخ انشار: ۶ اسد ۱۳۹۶
  • سرویس: فرهنگی
  • کد خبر: 12109
  • 818 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

نمایشگا حجاب تحت عنوان “چادری ها فرشته اند” در شهر مزارشریف برگزار شد

n00147186-b

نمایشگاه حجاب تحت عنوان “چادری ها فرشته اند” با هدف ترویج فرهنگ حجاب به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز جهانی دختر از طرف آموزشگاه عالی رسالت با همکاری مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان بعد از ظهر پنج شنبه در منطقه کمپ سخی شهر مزارشریف برگزار شد.   به گزارش خبرگزاری […]

نمایشگاه حجاب تحت عنوان “چادری ها فرشته اند” با هدف ترویج فرهنگ حجاب به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز جهانی دختر از طرف آموزشگاه عالی رسالت با همکاری مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان بعد از ظهر پنج شنبه در منطقه کمپ سخی شهر مزارشریف برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا) این نمایشگاه که در همایش بزرگی تحت عنوان “حجاب، عفاف و سبک زندگی” در منطقه شهرک کمپ سخی شهر مزار شریف برگزار شده بود، هدف آن ترویج حجاب اسلامی در بین بانوان عنوان شد.

 

نیلوفر رسولی یکی از اعضای برگزارکننده این نمایشگاه در باره این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه بیش از ۱۰۲ قطعه عکس با موضوع حجاب، عفاف و سبک زندگی به نمایشگاه گذاشته شده است.

 

وی هم در مورد استقبال از این نمایشگاه گفت: ما سال قبل هم چنین برنامه ای را برگزار نموده بودیم و وقتی این نمایشگاه را نسبت به سال قبل مقایسه می کنیم امسال، خیلی استقبال کننده داشته است.

 

هم چنان کسانی که از این نمایشگاه دیدن نموده بودند؛ برگزاری این نمایشگاه را در قسمت ترویج فرهنگ حجاب در بین جامعه موثر می دانند.

 

شهر بانو یک تن از بازدید کنندگان این نمایشگاه به خبرنگار آوا گفت: در زمان حاضر تهاجم فرهنگی از طرف غربی ها به واسطه رسانه ها به خصوص با بخش سریال های هندی و ترکی بیشتر ترویج شده است.

 

وی در ادامه گفت: تبلیغ حجاب در قالب نمایشگاه ها می تواند اثرات تبلیغات را کمتر نماید و برای ترویج حجاب در میان بانوان مفید واقع گردد و برگزاری این نمایشگاه یک تلنگری می باشد برای کسانی که ارزش واقعی حجاب را تا هنوز نمی دانستند.

 

هم چنان علیرضا یکی دیگر از باز دیدکننده های این نمایشگاه می گوید که نام این نمایشگاه و هم چنان تمام عکس هایی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده بود واقعا عالی بود و با دیدن این ها، از هرعکسی ما یک پیامی را دریافت کردیم.

 

قابل ذکر است که این نمایشگاه به مدت یک روز در مسجد حضرت امیرالمومنین در شهرک کمپ شهر مزار شریف برگزار شده بود.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>