• تاریخ انشار: ۲۹ حمل ۱۳۹۸
  • سرویس: آئین و اندیشه
  • کد خبر: 24703
  • 527 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

همایش “زنان و انتظار؛ کارکردهای گذشته و راهکارهای آینده” در مشهد مقدس برگزار می‌شود

n00183556-b

به مناسبت گرامیداشت از سالروز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج)، بخش بانوان دفتر مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس، با صدور اطلاعیه‌ای از برگزاری همایشی تحت عنوان “زنان و انتظار؛ کارکردهای گذشته و راهکارهای آینده” خبر می‌دهد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)؛ متن اطلاعیه‌ی صادره از دفتر […]

به مناسبت گرامیداشت از سالروز میلاد باسعادت منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان (عج)، بخش بانوان دفتر مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در مشهد مقدس، با صدور اطلاعیه‌ای از برگزاری همایشی تحت عنوان “زنان و انتظار؛ کارکردهای گذشته و راهکارهای آینده” خبر می‌دهد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)؛ متن اطلاعیه‌ی صادره از دفتر مرکز تبیان در مشهد مقدس به شرح ذیل است:

 

“در انتظار ظهور، یعنی آماده شدن برای سربازی آقا امام زمان (عج)، سربازی منجی بزرگی که می‌خواهد با تمام مراکز قدرت و فساد بین‌المللی مبارزه کند و یوغ استبداد را از دوش محرومین و ستم‌دیده‌های عالم بردارد.

 

بنابراین مهم‌ترین وظیفه منتظران این است که از لحاظ معنوی، اخلاقی و عملی پیوندهای دینی، اعتقادی و عاطفی با مؤمنین، نمونه و ممتاز باشند.

 

اینک که مصمم هستیم سربازان واقعی آن حضرت باشیم، بیایید تا در کنار هم با آن آفتاب عالم‌تاب، حق و عدالت را در هنگامه‌ی میلادش گرامی بداریم و با دست‌های رو به آسمان، ظهورش را از پروردگار عالم بخواهیم.

 

بدین‌مناسبت، مراسمی تحت عنوان (زنان و انتظار؛ کارکردهای گذشته و راهکارهای آینده) برگزار می‌گردد، از شما فرهیخته گرامی دعوت می‌شود با حضور سبزتان بر شکوه مجلس بیفزائید.

 

یادآوری؛ حضور به موقع مدعوین به محل برگزاری مراسم، نشانگر اهمیت دادن به خط فکری مهدوی (عج) خواهد بود.

 

زمان: روز دوشنبه، مورخ ۲ ثور/اردیبهشت ۱۳۹۸ راس ساعت ۱۵.

 

مکان: مشهد مقدس، کوی طلاب، بولوار طبرسی اول، المهدی غربی، بین الهمدی ۹ و ۱۱، سالن مهندس مشکی.

 

بخش بانوان مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان، دفتر مشهد مقدس.”

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>