• تاریخ انشار: ۱۰ میزان ۱۳۹۷
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 22178
  • 569 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

همکاری مردم و بزرگان، عامل پیشرفت نیروهای امنیتی و صلح در بلخ است

n00171943-b

محمداکرم سامع؛ فرمانده پولیس ولایت بلخ می گوید که ناامنی در ولایات همجوار، بر وضعیت بلخ، اثر منفی گذاشته؛ اما همکاری مردم و بزرگان بلخ با نیروهای امنیتی عامل صلح و امنیت در این ولایت شده است.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، فرمانده پولیس بلخ که امروز (سه شنبه ۱۰ میزان) در دومین مراسم […]

محمداکرم سامع؛ فرمانده پولیس ولایت بلخ می گوید که ناامنی در ولایات همجوار، بر وضعیت بلخ، اثر منفی گذاشته؛ اما همکاری مردم و بزرگان بلخ با نیروهای امنیتی عامل صلح و امنیت در این ولایت شده است.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، فرمانده پولیس بلخ که امروز (سه شنبه ۱۰ میزان) در دومین مراسم تجلیل از نیروهای امنیتی از سوی مرکز فعالیت های اجتماعی فرهنگی تبیان و خبرگزاری صدای افغان(آوا) در مزار شریف، حضور یافته بود، از کارکردهای مرکز تبیان سپاسگزاری کرد و تأمین امنیت برای مردم را وظیفه خود دانست.

 

آقای سامع گفت: ما در تلاش برای برآورده کردن امیدهای مردم مان هستیم و با تأمین امنیت، زمینه رفاه شان را فراهم می کنیم.

 

فرمانده پولیس بلخ همچنین از ناامنی های یکماه قبل در این ولایت یادآور شد و تصریح کرد که ارگان‌های امنیتی با یک پلان منظم، شر همه جنایتکاران را از بلخ دور خواهند کرد.

 

او در ادامه، قماربازی را از عوامل ناامنی در ولایت بلخ دانست و از دستگیری ۶۸ تن در این زمینه خبر داد.

 

فرمانده پولیس بلخ، اقدامات اخیر پولیس را عامل آرامش خاطر برای همه مردم یاد کرد و از مردم این ولایت خواست تا در تأمین امنیت با پولیس همکاری داشته باشند.

 

وی تأکید کرد که در تأمین امنیت بلخ، مصمم است.

 

آقای سامع در پایان، یکبار دیگر از برنامه تجلیل از نیروهای امنیتی که از سوی مرکز تبیان برگزار شده بود، اظهار سپاس کرد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>