• تاریخ انشار: ۸ جدی ۱۳۹۶
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16072
  • 393 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

والی هلمند حمله بر مرکز فعالیت فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل را محکوم کرد

n00155550-b

والی هلمند با انتشار پیامی حمله دیروز به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری آوا را در کابل محکوم کرد و آن را جنایت ضد اسلامی توصیف کرد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا) در پیام حیات الله حیات؛ والی هلمند آمده است: با کمال تأسف اطلاع حاصل نمودیم که یک مرکز […]

والی هلمند با انتشار پیامی حمله دیروز به مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری آوا را در کابل محکوم کرد و آن را جنایت ضد اسلامی توصیف کرد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا) در پیام حیات الله حیات؛ والی هلمند آمده است: با کمال تأسف اطلاع حاصل نمودیم که یک مرکز فرهنگی به اسم تبیان در کابل مورد حمله دشمنان دین و وطن قرار گرفته است و ده ها هم وطن بی گناه ما در این حمله تروریستی شهید و زخمی شده اند.

 

در این پیام هیئت رهبری مقام ولایت هلمند ضمن محکوم کردن این جنایت ضد بشری، مردم افغانستان را به حفظ وحدت و برداری دعوت می کند،زیرا هدف از قرار دادن امکان مذهبی یک مذهب خاص ایجاد جنگ مذهبی و قومی در افغانستان است.

 

علاوه والی هلمند،والی قندهار و سایر جنوب کشور با انتشار بیانیه های حمله دیروز بر مرکز فرهنگی اجتماعی تبیان  و خبرگزاری صدای افغان در کابل را محکوم کردند.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>