• تاریخ انشار: ۸ میزان ۱۳۹۷
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 22108
  • 323 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

پایان چهارمین دوره کارگاه آموزشی هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی از سوی مرکز تبیان در بلخ

n00171810-b

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، شماری از دانشجویانی که در این کارگاه آموزشی اشتراک کرده بودند، این کارگاه را برای جوانان بسیار آینده‌ساز عنوان کرده، خواهان برگزاری چنین کارگاه‌هایی در آینده نیز شدند.   به گفته شماری از این دانشجویان، آنان قبل از این کارگاه در زندگی هیچ هدفی نداشتند و این کارگاه راهنمای آنان […]

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، شماری از دانشجویانی که در این کارگاه آموزشی اشتراک کرده بودند، این کارگاه را برای جوانان بسیار آینده‌ساز عنوان کرده، خواهان برگزاری چنین کارگاه‌هایی در آینده نیز شدند.

 

به گفته شماری از این دانشجویان، آنان قبل از این کارگاه در زندگی هیچ هدفی نداشتند و این کارگاه راهنمای آنان در مسیر موفقیت قرار گرفته و آنان را به سوی آینده درخشان سوق داده است.

 

زهرا محمدی، دانشجوی در دانشگاه بلخ برگزاری این کارگاه هدف‌گذاری را عالی‌ترین درس در دوره آموزشی‌اش عنوان کرد.

 

همچنین او تصریح کرد: قبل از این ما هیچ برنامه برای پیشرفت‌مان در زندگی نداشتیم، ولی حالا با فراگرفتن این صنف، آموختیم که چگونه در زندگی برنامه‌ریزی داشته باشیم.

 

نجیبه نیکزاد، دانشجوی سال سوم دانشکده تعلیم و تربیه دانشگاه بلخ، برگزاری این کارگاه‌ها را برای بالا بردن ظرفیت دانشجویان مؤثر عنوان کرده و خواستار برگزاری گسترده این کارگاه‌ها در سراسر ولایت بلخ شد.

 

بحیرا وحیدی، دانشجوی سال دوم دانشکده طب دانشگاه بلخ نیز کارگاه آموزشی هدف‌گذاری را بسیار موثر یاد کرد. او خواهان برگزاری صنوف فن بیان و دیگر کارگاه‌های مؤثر نیز در آینده شد.

 

قابل ذکر است که این چهارمین دوره برگزاری کارگاه آموزشی مرکز تبیان برای دانشجویان و دانش‌آموزان در سال جاری است. طی برگزاری این کارگاه‌ها، بالاتر از۱۶۰ دانش‌آموز و دانشجو از سراسر ولایت بلخ آموزش دیده‌اند.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>