• تاریخ انشار: ۲۳ سنبله ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 3682
  • 1,483 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

پیام تسلیت حسینی مزاری در پی درگذشت حجت الاسلام و السملین سید عبدالحکیم ناطقی

n00116368-b

حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان با صدور پیامی درگذشت نا بهنگام حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالحکیم ناطقی؛ متنفذ قومی ولایت دایکندی و از فعالین مرکز تبیان را تسلیت گفت. به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، حسینی مزاری در این پیام از مرحوم ناطقی به […]

حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری؛ رئیس عمومی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان با صدور پیامی درگذشت نا بهنگام حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالحکیم ناطقی؛ متنفذ قومی ولایت دایکندی و از فعالین مرکز تبیان را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، حسینی مزاری در این پیام از مرحوم ناطقی به عنوان شخصیتی ولایی و متدین یاد کرد که در محور اندیشه ولایت فقیه سیر می کرد.

متن کامل این پیام که در صفحه فیس بوک حجت الاسلام و المسلمین سید عیسی حسینی مزاری منتشر شده است به شرح ذیل می باشد:

 

از در گذشت نا بهنگام دوست و همکاری اطلاع پیدا کردم که از شخصیت های گرانقدر و از فعالان عرصه های مختلف جهادی، فرهنگی و اجتماعی بود. او کسی نبود جز حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالحکیم ناطقی از بزرگان ولایت دایکندی، عضوفعال مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در این ولایت و دایی برادر عزیز و فرهیخته ام جناب آقای سید عبدالله موسوی نژاد(نایاب).

 

اگرچه این مرحوم از عناصر باسابقه میادین گوناگون مبارزات اسلامی بود اما من با ایشان در اواخر سال ۱۳۹۲ آشنایی حاصل نمودم، آن هنگام که با هماهنگی شخصیت فعال و از مسؤلین مرکزتبیان، جناب آقای نایاب، ایشان را در شهر کابل، در محل کارم در دفتر نمایندگی حضرت آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی در این شهر ملاقات کردم.

 

در اولین دیدار، فرد آگاه، متدین و متوازعی می نمود و از همانجا و با توجه بر اینکه اینجانب دوستدار افراد فعال متدین ولایی هستم، باب دوستی و همکاری با ایشان بازگردید و پس از چند جلسه و دیدار پیاپی، با تمام آمادگی اعلام کرد تا در دایره فعالیت های فکری، فرهنگی و تشکیلاتی مرکزفعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان قرار بگیرد.

 

آقای ناطقی فرد دیندار بود و دینش نیز اسلام ناب بود و در محور اندیشه ولایت فقیه سیر می کرد و با توجه به همین داشته فکری اش بود که علاوه بر ارائه خدمات متعدد و مختلف برای مردمش به خصوص اهالی ساکن درولایت دایکندی، از همه نظر قول همکاری با مرکز تبیان داد و عضویت اصلی آن را نیز احراز نمود.

 

اینجانب این ضایعه اسفناک، نا بهنگام و جبران ناپذیر را به تمام بازماندگان، فامیل، بستگان، همرزمان و همسنگران به خصوص همکاران مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، هم ولایتی های دایکندی و عموم مردم مجاهد کشور، اخصا فرزند ارشدش، عضو فعال مرکزتبیان، جناب آقای سید عبداللطیف فاطمی نیا، برادر بزرگوارش جناب حجت الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی نژاد و خواهرزاده گرامی اش و از مسؤلین ارشد تشکیلات مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، جناب آقای سید عبدالله موسوی نژاد(نایاب)، تسلیت گفته، از خداوند متعال تقاضامندم که روح مطهر این مرحوم را با اجداد طاهرینش محشور نموده، جایش درجنت برین باشد و برای عموم بازماندگانش صبرجمیل و اجر جزیل خواهانم. روحش شاد و یادش همیشه جاوید سیدعیسی حسینی مزاری کابل- افغانستان- ۲۲-۶-۹۴

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>