• تاریخ انشار: ۹ جوزا ۱۳۹۶
  • سرویس: اطلاعیه ها
  • کد خبر: 10738
  • 861 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

گرامی داشت از سالروز عروج ملکوتی امام خمینی(ره) در مرکز تبیان ـ هرات

n00143879-b

با فرا رسیدن بیست و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره)، نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان در شهر هرات، مراسمی را در “سوگ امام دل ها” با عنوان ” تجدید میثاق با اهداف و آرمان های امام راحل(ره)” برگزار می کند.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، بیانیه دفتر نمایندگی مرکز فعالیت […]

با فرا رسیدن بیست و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره)، نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان در شهر هرات، مراسمی را در “سوگ امام دل ها” با عنوان ” تجدید میثاق با اهداف و آرمان های امام راحل(ره)” برگزار می کند.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، بیانیه دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تبیان در هرات به شرح زیر است:

 

مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان، نمایندگی هرات و به مناسبت بیست و هشتمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) برگزار می کند:

تجدید میثاق با اهداف و آرمان های امام راحل(ره)

 

با توجه به این که وحدت و همبستگی یکی از مهمترین نیازهای امروز جامعه ماست، بازخوانی اندیشه های درخشان و تابناک بزرگترین منادی وحدت، خمینی بت شکن(ره)، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

 

بنابراین جلسه ای با حضور علما، فرهنگیان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم و شیفتگان شخصیتامام، با برنامه های متنوع شعر، مقاله، سرود و سخنرانی برگزار می گردد.

 

زمان: یک شنبه ۱۴ جوزای ۱۳۹۶، از ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح

مکان: هرات: خیابان مهری هروی، داخل مهری ۲۴، سالن اجتماعات دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>