• تاریخ انشار: ۴ جدی ۱۳۹۸
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 28178
  • 264 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

گردهمایی برای دادخواهی از شهدای ۷ جدی مرکز تبیان و خبرگزاری صدای افغان در بلخ

n00198906-b

این گردهمایی با حضور علما، دانشجویان، فعالین رسانه‌ای، فعالین جامعه مدنی و باشندگان مزارشریف امروز چهارشنبه(۴ جدی) در صحن ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بلخ برگزار گردید.   هدف از این گردهمایی دادخواهی برای تمام شهدای فرهنگ و رسانه کشور و شهدا و زخمی های حادثه تروریستی ۷ جدی سال ۱۳۹۶ خورشیدی کابل می باشد. […]

این گردهمایی با حضور علما، دانشجویان، فعالین رسانه‌ای، فعالین جامعه مدنی و باشندگان مزارشریف امروز چهارشنبه(۴ جدی) در صحن ریاست اطلاعات و فرهنگ ولایت بلخ برگزار گردید.

 

هدف از این گردهمایی دادخواهی برای تمام شهدای فرهنگ و رسانه کشور و شهدا و زخمی های حادثه تروریستی ۷ جدی سال ۱۳۹۶ خورشیدی کابل می باشد.

 

برگزار کنندگان این گردهمایی از بی توجهی دولت در قبال شهدا و زخمی های حادثه تروریستی ۷ جدید در دفتر تبیان و خبرگزاری آوا انتقاد کردند.

 

آنان طی این گردهمایی حمله به مراکز رسانه‎ای، آموزشی، آموزشی- فرهنگی را محکوم کردند و آن را جنایت بزرگ عنوان نمودند.

 

قرار است در این گردهمایی مسوولین از دفاتر نی، رسانه ها، کمیته مصوونیت خبرنگاران، اعضا مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان آوا در بلخ صحبت کنند.

 

حمله تروریستی ۷ جدی سال ۱۳۹۶ خورشیدی در کابل خونبار ترین حادثه تروریستی به یک مرکز فرهنگی و رسانه ای در افغانستان است که در نتیجه آن ۵۲ از اهالی فرهنگ و رسانه شهید و ۹۳ تن دیگر شان مجروح گردیدند.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>