• تاریخ انشار: ۲۵ حمل ۱۳۹۶
  • سرویس: اندیشه
  • کد خبر: 9799
  • 915 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

گفتمان دانشجویی “پدر و تربیت علوی” در بلخ برگزار گرید

n00140935-b

گفتمان دانشجویی ” پدر و تربیت علوی” به مناسبت ایام ولادت حضرت علی ( ع) و روز پدر توسط مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ برگزار شد.   این گفتمان با حضور دانشجویان قشر اناث و ذکور و کارشناسان در سالن اجتماعات نمایندگی مرکز تبیان برگزار شد.   کارشناسان این هفته حجت الاسلام […]

گفتمان دانشجویی ” پدر و تربیت علوی” به مناسبت ایام ولادت حضرت علی ( ع) و روز پدر توسط مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در بلخ برگزار شد.

 

این گفتمان با حضور دانشجویان قشر اناث و ذکور و کارشناسان در سالن اجتماعات نمایندگی مرکز تبیان برگزار شد.

 

کارشناسان این هفته حجت الاسلام و المسلمین سید احمد امینی، از اساتید مدرسه عالی ثقلین بود.

 

کارشناس اشاراتی به مسئله پدر و تربیت فرزندان، حضرت علی (ع) و تربیت فرزندان، نقش رسانه های افغانستان در تربیت نسل جوان داشت و در ادامه دانشجویان پیرامون موضوع برنامه نظرات خودشان را بیان نمودند و در اخیر برنامه کارشناس به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

 

گفتمان آزاد دانشجویی به ابتکار دفتر نمایندگی مرکز تبیان بیش از دوسال است که هرهفته روزهای جمعه ساعت ۹/۳۰ در شهر مزارشریف برگزار می گردد.

 

این گفتمان ها هر هفته با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه و دانشجویان اعم از خواهران و برادران با موضوعات دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی دایر می شود.

 

در این گفتمان ها در بخش اول برنامه مهمانهای دعوت شده هرکدام به مدت ده دقیقه نظریات خودشان را پیرامون موضوع بیان می کنند و در بخش دوم نیز دانشجویان نظریات خودشان را مطرح و بخش سوم برنامه به پرسش و پاسخ اختصاص دارد.

 

موضوع هفته بعد گفتمان به مناسبت فتح قلعه خیبر ” یهود و مبارزه با اسلام” می باشد.

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>