• تاریخ انشار: 28 دسامبر 2017
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16142
  • 451 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

ارگ ریاست جمهوری حمله تروریستی به دفتر مرکزی خبرگزاری صدای افغان و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان را محکوم کرد

ارگ ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه حمله تروریستی به  دفتر مرکزی خبرگزاری صدای افغان و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان را محکوم کرد.   به گزارش خبرگزاری آوا، در اطلاعیه ارگ به نقل رئیس جمهور غنی آمده است،جنایت‌کاران تروریست امروز با حمله به مرکز فرهنگی تبیان در شهر کابل، مرتکب جنایت ضدبشری شدند و […]

ارگ ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه حمله تروریستی به  دفتر مرکزی خبرگزاری صدای افغان و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان را محکوم کرد.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، در اطلاعیه ارگ به نقل رئیس جمهور غنی آمده است،جنایت‌کاران تروریست امروز با حمله به مرکز فرهنگی تبیان در شهر کابل، مرتکب جنایت ضدبشری شدند و بار دیگر فاجعۀ انسانی را به‌بار آوردند.

 

تروریستان در حملۀ امروزی شان، شماری از هم‌وطنان ما را شهید و زخمی ساختند و این گروه‌ها باهدف قراردادن مساجد، اماکن مقدس و مراکز فرهنگی، مرتکب جنایات ضدبشری و اعمال نابخشودنی گردیده‌اند که چنین حرکت‌ها، خلاف همه ارزش‌های اسلامی و انسانی محسوب می‌شود.

 

تروریستان باید بدانند که اکنون مردم افغانستان با درک و آگاهی عمیق از توطئه‌های دشمنان، در همکاری و هماهنگی با دولت خویش، در برابر همه اهداف و پلان‌های شوم دشمن به‌گونۀ مشترک ایستادگی می‌نمایند و برای تقویت وحدت و همدلی بیشتر از پیش متعهد می‌باشند.

 

حکومت افغانستان، یک‌بار دیگر با جدیت تأکید می‌ورزد که ارادۀ روشن برای سرکوب و نابودی همه گروه‌های تروریستی وجود دارد و هم‌اکنون نیروهای امنیتی و دفاعی ما در نقاط مختلف کشور در برابر تروریستان تا نابودی آنان مبارزه می‌کنند.

رئیس‌جمهور محمداشرف غنی، به مسوولین مربوطه هدایت داده‌است تا ضمن بررسی چگونگی رویداد متذکره، به زخمی‌ها و قربانیان رسیدگی عاجل صورت گیرد.

 

رئیس‌جمهور کشور، رویداد امروز و هم‌چنان حملۀ تروریستی دیروز در هلمند را محکوم نموده، به شهدا جنت برین و به زخمی‌ها شفای عاجل استدعا می‌دارد.