• تاریخ انشار: 29 دسامبر 2017
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16160
  • 944 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

استکبار جهانی از آینده ای روشن برای مردم مقاوم و شهید پرور افغانستان بیمناک است

آیت الله هادوی تهرانی؛ عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پیامی حمله تروریستی داعش به مرکز  فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان در کابل را محکوم کرد.   متن پیام آیت الله هادوی تهرانی به شرح زیر است:   بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّ الَّذینَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا […]

آیت الله هادوی تهرانی؛ عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در پیامی حمله تروریستی داعش به مرکز  فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان در کابل را محکوم کرد.

 

متن پیام آیت الله هادوی تهرانی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذینَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلائِکَهُ أَلاَّ تَخافُوا وَ لا تَحْزَنُوا وَ أَبْشِرُوا بِالْجَنَّهِ الَّتی‏ کُنْتُمْ تُوعَدُونَ (فصلت/۳۰)

 

بار دیگر دست دشمنان اسلام از آستین مسلمان نمایان کافر پیشه بیرون آمد و جمعی از نخبگان جوان جهان اسلام را به خاک و خون کشید.

 

حمله انتحاری پنجشنبه هفتم دی ماه(جدی) به مرکز فرهنگی تبیان و خبرگزاری افغان – آوا که به شهادت و زخمی شدن ده ها جوان فرهیخته منجر شد، نشان داد که استکبار جهانی از آینده ای روشن برای مردم صبور و مقاوم و شهید پرور افغانستان بیمناک است و با این گونه اقدامات ددمنشانه به دنبال افروختن جنگ مذهبی در افغانستان – کشوری با سابقه دیرینه در هم زیستی مسالمت آمیز پیروان مذاهب اسلامی – می‌باشد.

 

اینجانب ضمن تسلیت این فاجعه دردناک به حضور مقدس امام زمان عجل الله فرجه الشریف و مراجع بزرگ تقلید و رهبری معظم انقلاب (دامت برکاتهم) و علمای جهان اسلام به ویژه کشور عزیز افغانستان، خاضعانه از تمام فرهیختگان فرق اسلامی در این کشور سربلند تقاضا می‌کنم، مانع از توسعه‌ی دشمنی‌های مذهبی و درگیری‌های فرقه‌ای شوند تا در پناه وحدت اسلامی افغانستان به آنچه درخور آن است، دست یابد و گوهری درخشان در بین الملل اسلامی باشد.

 

اینجانب ضمن تسلیت مجدد این ضایعه اسفناک، برای تمام بازماندگان این حادثه دلخراش صبر جمیل و اجر جزیل و برای مجروحان این جنایت دردناک، شفای عاجل و برای شهیدان این اقدام جنایتکارانه، علوّ درجات و حشر با اولیا و انبیاء علیهم السلام را از درگاه خداوند منان طلب می‌کنم.

 

مهدی هادوی تهرانی

قم آشیانه آل محمد علیهم السلام

۸ دی ماه ۱۳۹۶

۱۰ ربیع الثانی ۱۴۳۹

یادبود وفات حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه