• تاریخ انشار: ۱۲ جدی ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 5706
  • 1,669 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

اعدام آیت الله نمر، تسریع روند نابودی خاندان آل سعود و حامیان خارجی آن

رئیس عمومی مرکز تبیان ضمن محکوم کردن اعدام آیت الله نمر به دست دولت عربستان، از مجامع جهانی و امت مسلمه خواست در راستای افشای چهره دروغین خاندان آل سعود و خیانت های آشکار و پنهان آنان علیه اسلام دست به کار شوند. متن بیانیه حسینی مزاری در خصوص به شهادت رساندن آیت الله نمر […]

رئیس عمومی مرکز تبیان ضمن محکوم کردن اعدام آیت الله نمر به دست دولت عربستان، از مجامع جهانی و امت مسلمه خواست در راستای افشای چهره دروغین خاندان آل سعود و خیانت های آشکار و پنهان آنان علیه اسلام دست به کار شوند.

متن بیانیه حسینی مزاری در خصوص به شهادت رساندن آیت الله نمر

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

یکباردیگر دنیای اسلام در غم از دست دادن یکی از رهبران توانمند و انقلابی ی خود عزادار گردید. اگرچه مرگ حق است و به هر نحو ممکن انسانها از این دنیا کوچ خواهند کرد، ولی خوشا به حال شخصیت هایی مثل آیت الله شهید شیخ نمر که چون امام شان، حسین ابن علی(ع) عاشقانه به استقبال مرگ رفته و به دست شقی ترین انسان نماهای روزگار به فیض عظمای شهادت نایل می آیند و اما نیک می دانیم که استکبار و عوامل حلقه به گوش آن به هیچ وجه نه تنها نمی تواند با بر افگندن قد رسای آیت الله نمر و امثال آن سیل طوفنده بیداری اسلامی را در دنیا مواجه به مانع کند بلکه آهسته آهسته بنیان های متزلزل خود را هر روز بیشتر از دیروز در برابر این سیل عظیم قرارداده و دیری نخواهد پایید که کاخ ظالمان عالم و مستکبرین جهان و عوامل منطقه ای ی بی مزد آن، در پیش چشمان مستضعفان فرو ریخته، نمایش جالب و دل خوش کن همه مسلمانان عالم را در عرصه دید قرار داده و بدینترتیب وعده خدای تعالی محقق گردیده، زمینه های تاسیس جامعه مهدوی و حکومت عدل الهی فراهم خواهد گردید.

 

آری! آل سعود یکبار دیگر ثابت ساختند که مسلمان نیستند بل عمال بی مزد دشمنان اسلام و بشریت اند و نقاب از چهره برگرفتند و معلوم کردند که در راستای اجرای سیاستهای صهیونیسم جهانی آن هم در ام القرای جهان اسلام یعنی سرزمین وحی الهی مصمم بوده و از آنجا تمام حرکت های تروریستی و دهشت افگنی را رهبری می کنند. در غیر آن، چگونه است که سردمداران مزدور سعودی، مردی از تبار پاکان و رهرو راستین پیامبران(ص) و دنبال کننده خط سرخ حسینی(ع)، یعنی آیت الله نمر را که تنها با زبان و تبلیغ در جهت بیان حقایق و احقاق حقوق حقه مردم مسلمان عربستان و افشای چهره دژخیم وابستگان دشمن در این سرزمین عمل انقلابی می کرد، مظلومانه به شهادت می رسانند.

 

مزدوران آل سعود اگر راست می گویند که مخالف افراد و جریان هایی هستند که مخل امنیت جوامع اسلامی و بلکه کشتارمسلمانان و انهدام زیرساخت های زندگی آنان اند، چرا در برابر سایر گروه های تروریستی مانند داعش کار نمی کنند و اصولا هرگز توقعی برای مقابله با این گروه ها را از خاندان آل سعود نداریم بلکه کافیست که دست از تسلیح و حمایت این گروه ها بردارند.

 

اینجانب به امام مهدی(عج)، نایب برحقش حضرت امام خامنه ای(حفظه الله تعالی)، خانواده نمر، مردم مظلوم عربستان و امت مسلمه تسلیت نمی گویم بلکه تبریک می گویم. چه اینکه از یکسوی، شخصیتی مثل نمر اگر به شهادت نمی رسید و با چهره خونین به لقاء خدا نمی رفت و در جوار پیامبران(صلواه الله علیهم اجمعین) و ائمه معصومین(علیهم السلام) قرار نمی گرفت و به صورت عادی مرگ را به آغوش می گرفت جای تسلیت داشت و از سوی دیگر، شهادت این چنینی آیت الله نمر و سایر همراهانش آن هم به دست سفاکترین انسانهای روی زمین، روند رو به زوال رفتن خاندان آل سعود و اربابان خارجی آن را تسریع بخشیده و شرایط رهایی مستضعفین از چنگال مستکبرین را مهیا نموده، انشاءالله و رحمن، نوید نزدیکی بیش از پیش ظهورامام منتقم ما(عج) را می دهد.

 

به هر حال، فرصت رامغتنم شمرده، عمل جنایت بار اعدام حضرت آیت الله شهید النمر باقرالنمر را به دست عمال آل سعود شدیدا محکوم کرده، همبستگی خود و مردم خویش را با خانواده آن شهید و مردم مظلوم و تحت ستم عربستان اعلام کرده، به روح پر فتوح آن بزرگمرد مجاهد درود و صلواه می فرستم و از خدای متعال می خواهم که شهید آیت الله نمر را با پیامبران الهی و امامان معصوم ما محشور نماید.

 

از مجامع جهانی، محافل و اجتماعات دینی و عموم امت مسلمه نیز رجامندم که با قدرت هرچه بیشتر وارد صحنه گردیده، ضمن محکومیت جدی عمل جنایت کارانه رژیم منفور عربستان مبنی بر اعدام یکی از رهبران جهان اسلام یعنی آیت الله النمر، در راستای افشای چهره دروغین خاندان آل سعود و خیانت های آشکار و پنهان آنان علیه اسلام و ملت های مسلمان و خوش خدمتی شان به دشمنان سرزمین های اسلامی، دست به کار گردیده، بدینتریب اقل وظایف اسلامی و انسانی خویش را ادا نمایند. و سیعلمو الذین ای منقلب ینقلبون

سیدعیسی حسینی مزاری

کابل- افغانستان

۱۲-۱۰-۹۴