• تاریخ انشار: 3 اکتبر 2018
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 22190
  • 762 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

امنیت بلخ نتیجه همکاری مردم با نیروهای امنیتی است/ اجازه نمی دهیم دشمن در بین مذاهب و مردم بلخ ایجاد نفاق کند

امنیت مراسم عاشورا ۹۷ به بهترین وجه تأمین شد که نتیجه همکاری مردم بلخ با نیرو های امنیتی می باشد.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،محمد بشیر توحیدی، معاون مقام ولایت بلخ،در دومین مراسم آیین تجلیل از نیروهای امنیتی ازسوی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان،برگزاری این مراسم را اقدام نیک خوانده و از برگزار […]

امنیت مراسم عاشورا ۹۷ به بهترین وجه تأمین شد که نتیجه همکاری مردم بلخ با نیرو های امنیتی می باشد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)،محمد بشیر توحیدی، معاون مقام ولایت بلخ،در دومین مراسم آیین تجلیل از نیروهای امنیتی ازسوی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان،برگزاری این مراسم را اقدام نیک خوانده و از برگزار کننده های این محفل اظهار سپاس نمود.

 

وی افزود: نیروهای امنیتی بلخ با همه تهدیدات دشمن، امنیت مراسم عاشورا را تأمین کردند تا مردم بتواند در عزاداری ها شرکت نمایند.

 

توحیدی در ادامه از سهم گیری مردم بلخ دربرگزاری مراسم عاشورا قدردانی و آنان را مردمان سلحشور خواند وگفت: هر دو مذهب در بلخ،در برگزاری مراسم عاشورا برادارانه سهم گرفتند که این اقدام برنامه های دشمن را خنثی کرد.

 

محمد افضل حدید؛ رئیس شورای ولایتی بلخ،اظهار داشت: برگزاری مراسم عاشورا  عامل وحدت مردم بلخ بوده و دشمن بداند دهان و دندان همه تفرقه افگنان را خواهم شکست واجازه نمی دهیم تا در بین مذاهب ومردم بلخ ایجاد نفاق کنند.

 

رئیس شورای ولایتی بلخ،از همه ارگانهای دولتی خواست تا صادقانه در آبادی وطن کار نمایند و بدانند که انسانهای ظالم رو به نابودی هستند.

حدید در پایان برگزاری مراسم آیین تجلیل ازنیروهای امنیتی  از سوی مرکز تبیان را یک اقدام نیک عنوان  و اظهار سپاس و قدردانی کرد.