• تاریخ انشار: ۱۲ جوزا ۱۳۹۸
  • سرویس: آئین و اندیشه
  • کد خبر: 25939
  • 390 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

برگزاری نمایشگاه همنوایی با فلسطین؛ پاره تن اسلام در ولایت هرات

همزمان با روز جهانی قدس، نمایشگاهی تحت عنوان همنوایی با فلسطین؛ پاره تن اسلام از سوی دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات برگزار گردید.   در این نمایشگاه  که بیش از ۵۰ قطعه عکس به نمایش گذاشته شده بود گوشه ای از جنایات ضد بشری رژیم کودک کش اسرائیل در فلسطین […]

همزمان با روز جهانی قدس، نمایشگاهی تحت عنوان همنوایی با فلسطین؛ پاره تن اسلام از سوی دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات برگزار گردید.

 

در این نمایشگاه  که بیش از ۵۰ قطعه عکس به نمایش گذاشته شده بود گوشه ای از جنایات ضد بشری رژیم کودک کش اسرائیل در فلسطین اشغالی به نمایش گذاشته شد.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، محمد موحدی؛ مسئول بخش فرهنگی دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات در رابطه با هدف برگزاری این نمایشگاه به خبرنگار آوا گفت که این نمایشگاه جهت آشنایی هر چه بیشتر مردم هرات با مظلومیت ملت فلسطین و جنایات رژیم صهیونیستی برگزار شده است.

 

بنا بر اظهارات وی، با به تصویر کشیدن بیش از ۵۰ تصویر مختلف از جنایات هولناک و ضد انسانی اسرائیل به همگان بیش از پیش مشخص و هویدا خواهد شد تا آمریکا؛ این حامی دروغین حقوق بشر در دنیا از چه کسانی حمایت می کند.

 

او همچنان تاکید نمود که امروز آمریکا نیز در بسیاری از کشورهای اسلامی، یا مستقیما به کشتار مسلمانان دست دارد و یا به نوعی دشمن مسلمانان را حمایت می کند، پس بر ماست تا در برابر این شیطان بزرگ موضعی مشخص و روشن داشته باشیم و دوست را از دشمن تفکیک نماییم.

 

موحدی همچنان تاکید کرد که اگر مسلمانان امروز در برابر جنایات اسرائیل صدای حق خواهی خود را بلند نکنند مطمئن باشند که به زودی دشمن به سراغ آنها نیز خواهد آمد و چنین جنایاتی را درحق زنان، کودکان و کهنسالان آنان انجام خواهند داد.

 

مسئول بخش فرهنگی مرکز تبیان درهرات، فلسطین را پاره تن اسلام عنوان نموده و حمایت مسلمان از برادر مسلمان اش را واجب دانست.

 

گفته می شود در ذیل برگزاری این نمایشگاه و همایش با شکوه تجلیل از روز جهانی قدس، پرچم رژیم اشغالگر اسرائیل از سوی دانشجویان و فرهنگیان این ولایت به آتش کشیده شد.