• تاریخ انشار: ۸ دلو ۱۳۹۷
  • سرویس: حوزه و دانشگاه
  • کد خبر: 23217
  • 577 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

برگزاری چهارمین دور از کارگاه “فن بیان، اصول سخنرانی و هنر گویندگی” در هرات

مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات می گوید که چهارمین دور از کارگاه های فن بیان اصول سخنرانی و هنر گویندگی از سوی مرکز تبیان در شهرک المهدی جبرئیل هرات برگزار گردیده است.   به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، “سید عبدالله نایاب” مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی […]

مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات می گوید که چهارمین دور از کارگاه های فن بیان اصول سخنرانی و هنر گویندگی از سوی مرکز تبیان در شهرک المهدی جبرئیل هرات برگزار گردیده است.

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان (آوا)، “سید عبدالله نایاب” مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات  که مسئولیت تدریس این دوره از کارگاه را به عهده دارد به خبرگزاری آوا گفت که هدف از برگزاری این کارگاه به ادامه سلسله خدمات فرهنگی اجتماعی از سوی دفتر تبیان است برای جوانانی که تلاش دارند در جامعه به عنوان نخبگان آینده این کشور ظهور بکنند.

 

وی با بیان اینکه از نام، اهداف و آرمان مرکز تبیان پیداست که در راستای بیداری و آگاهی دهی جامعه فعالیت می کند اظهارداشت:  یکی از مواردی که می توانیم جامعه را بیدار بکنیم و به سوی آگاهی سوق بدهیم برگزاری دوره های تخصصی و آموزشی است و این دوره ها می تواند در راستای بیدار کردن جوانان، هدفمند ساختن آنان، شناسایی استعداد آنها و همچنان فعال کردن جوانان هرات در عرصه فرهنگی موثر باشد.

 

آقای نایاب با این خوش خبری به علاقمندان فراگیری این فن خاطر نشان ساخت: این دوره ها در برخی از نقاط ولایت هرات برگزار  شده و در چند نقطه دیگر نیز به زودی راه اندازی خواهد شد.

 

وی همچنان تاکید کرد که این راه وظیفه و رسالت ما، برای بلند بردن سطح دانش جوانان هراتی می باشد که ما از هیچ  نوع کوشش و تلاش در این راستا دریغ نخواهیم کرد

 

مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در هرات همچنان علاوه کرد: دفتر نمایندگی مرکز تبیان در هرات چندین سال است که در راستای بلند بردن ارتقای ظرفیت جوانان هراتی تلاش کرده و این تلاش با قوت و قدرت ادامه خواهد یافت.

 

وی در اخیر، با اشاره به برگزاری چهارمین دور از کارگاه  فن بیان تصریح کرد: این دوره برای تربیت و پرورش معلمین مکاتب خصوصی راه اندازی شده تا تعداد زیادی از معلمین اعم از خواهران و برادران در امور آموزشی و تربیه جوانان میزان دانش و توانمندی شان بیشتر شود، تا بتوانند با فراگیری روش های فن بیان، به صورت راحت و علمی تر مطالب را به شاگردان انتقال بدهند.