• تاریخ انشار: ۴ عقرب ۱۳۹۹
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 30651
  • 386 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

بیدار شوید و به خود بیایید! / به آمریکایی ها دلخوش نباشید که قاتل اصلی ملت ما اند

  رئیس مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در پی حمله تروریستی به مرکز آموزشی کوثر دانش  و شهید و زخمی شدن تعداد زیادی از جوانان و نخبه گان کشور بیانیه‌ای صادر کرد.   خبرگزاری صدای افغان(آوا) – کابل : حسینی مزاری در این بیانیه ضمن درخواست غفران الهی برای شهدا و شفای عاجل برای زخمی‌ها […]

 

رئیس مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در پی حمله تروریستی به مرکز آموزشی کوثر دانش  و شهید و زخمی شدن تعداد زیادی از جوانان و نخبه گان کشور بیانیه‌ای صادر کرد.

 

خبرگزاری صدای افغان(آوا) – کابل : حسینی مزاری در این بیانیه ضمن درخواست غفران الهی برای شهدا و شفای عاجل برای زخمی‌ها و صبر جمیل برای بازماندگان‌ آنان، گفته است که دشمنان این طیف را آگاهانه انتخاب کرده و گوسفندوار به دریدن و مثله نمودن آنان رو آورده اند زیرا نخبه گان در مسیر رشد و به کمال رسیدن قطعا آینده سازند و کشور را از وابستگی نجات داده و به قله های قدرت و استقلال و آزادی خواهند رساند.

 

آقای مزاری خطاب به نخبگانی  که دشمن را می شناسند ولی بر خلاف دستورات قرآن، در مقابلش دست بسته نشسته اند تا اول مردم را به مسلخ ببرند و آنگاه نوبت به خودشان برسد، ولی گمان می کنند به آنان آسیبی نخواهد رسید، چون خودرا علی الظاهر عاقل تصور کرده، مثلا نمیخواهند بیگدار به آب بزنند و برای دفاع از هست و بود ملت به دفاع برخیزند و حتی حرفی و کلمه ای از جنس حق برزبان آورند و با باطل مقابل شوند گفته است است که بیدار شوید و به خود بیایید و کنار هم قرار بگیرید و دست در دست هم در صحنه عمل حضور یافته از  بقای خود دفاع نموده، شرایط تداوم حیات عزتمندانه خویش را فراهم کنید. نه به حکومت دل ببندید چون نه صلاحیت دارد و نه توان و نه به آمریکایی ها دلخوش باشید که قاتل اصلی ملت ما همانها خواهند بود. در غیر آن بایستی منتظر فجایع بزرگتر از هر زمان دیگر باشیم.

 

متن کامل بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

نوشتن و گفتن واژه تسلیت تکراری شده است، آنهم به خاطر تکرار جنایت، قتل و به شهادت رسیدن انسانهای بی گناه، اما اکثرا فهیم، دانشمند، نخبه و یا در مسیر رشد و به کمال رسیدن که قطعا آینده سازند و کشور را از وابستگی نجات داده و به قله های قدرت و استقلال و آزادی خواهند رساند، اما دشمنان آگاهانه این طیف را انتخاب کرده و گوسفند وار به دریدن و پاره کردن و مثله نمودن آنان رو آورده اند، ولی تسلیت اصلی را به امام زمان(عج) باید گفت که با وصف اظهار ادعای بسیاری برای ارادتمند بودن به آن آقا در مناسبت های مختلف و مقاطع گوناگون، اما همچنان دروغ می گویند و نسبت او بی وفایند و عهد شکن؛ چون دشمن را می شناسند اما برخلاف دستورات قرآن و امامان معصوم علیهم السلام، در مقابلش دست بسته نشسته اند تا اول مردم را به مسلخ ببرند و آنگاه نوبت به خودشان برسد، ولی گمان می کنند به آنان آسیبی نخواهد رسید، چون خودرا علی الظاهر عاقل تصور کرده، مثلا نمیخواهند بیگدار به آب بزنند و برای دفاع از هست و بود ملت به دفاع برخیزند و حتی حرفی و کلمه ای از جنس حق برزبان آورند و با باطل مقابل شوند.

 

آری به اصطلاح نخبگان را می گویم؛ از هر طیف و حوزه ای و از هر طایفه و منطقه ای و پیروان هر مذهب و با هرگویشی.

 

به هرحال ضمن اینکه حمله تروریستی علیه مرکز آموزشی کوثر را محکوم نموده و شهادت جمعی از دانش آموزان آن را تسلیت گفته و برای زخمی های آن آرزوی شفای عاجل دارم، به همه می گویم؛ بیدار شوید و به خود بیایید و کنار هم قرار بگیرید و دست در دست هم در صحنه عمل حضور یافته از  بقای خود دفاع نموده، شرایط تداوم حیات عزتمندانه خویش را فراهم کنید. نه به حکومت دل ببندید چون نه صلاحیت دارد و نه توان و نه به آمریکایی ها دلخوش باشید که قاتل اصلی ملت ما همانها خواهند بود. در غیر آن بایستی منتظر فجایع بزرگتر از هر زمان دیگر باشیم.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

روز شنبه ۳ عقرب/مهر ۱۳۹۹