• تاریخ انشار: 28 دسامبر 2017
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 16084
  • 392 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

تا حامیان داعش در دستگاه دولت از بین نروند، حوادث خونین ادامه پیدا خواهد کرد

احمدضیاء مسعود، معاون حزب جمعیت اسلامی افغانستان در واکنش به حمله انتحاری بر خبرگزاری صدای افغان(آوا) و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل، خاطرنشان کرده، تا وقتی که حامیان داعش در دستگاه دولت از بین نروند و تصفیه نشوند، این حوادث خونین ادامه پیدا خواهد کرد .   به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، […]

احمدضیاء مسعود، معاون حزب جمعیت اسلامی افغانستان در واکنش به حمله انتحاری بر خبرگزاری صدای افغان(آوا) و مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در کابل، خاطرنشان کرده، تا وقتی که حامیان داعش در دستگاه دولت از بین نروند و تصفیه نشوند، این حوادث خونین ادامه پیدا خواهد کرد .

 

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، آقای مسعود با بیان این که تروریستان یک بار دیگر مرتکب یک جنایت بزرگ شدند، گفت: “حمله انتحاری امروز که در مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان و خبرگزاری صدای افغان صورت گرفت، بیش از ۱۲۰ تن از هموطنان عزیز ما شهید و زخمی گردیده، یک بار دیگر دشمنان ثابت ساختند که ضد فرهنگ، علم و دانش بوده و تروریست های آدم کش، که فاقد همه ارزش های انسانی هستند، هر لحظه در صدد اند تا جنایت بیافرینند و مردم مظلوم ما را به کام مرگ ببرند” .

 

وی ادامه داده است: “این گروه های حرفه یی در تبانی با عناصر مشکوک در حکومت وحدت ملی که مسولیت به ثمر رساندن پروژه های داعش را دارند، می خواهند تحت نام مذهب، قوم و شمال، جنوب در بین مردم شریف افغانستان بدبینی و سوء تفاهم ایجاد نمایند”.

 

آقای مسعود تأکید کرده است که مبارزه علیه داعش و سایر گروه های تروریستی به داشتن اراده سیاسی قوی و معتقد بودن به منافع ملی و تامین امنیت ملی نیاز دارد که متاسفانه حکومت موجود فاقد آن است .

 

وی خاطرنشان کرده، تا وقتی که حامیان داعش در دستگاه دولت از بین نروند و تصفیه نشوند، این حوادث خونین ادامه پیدا خواهد کرد .

 

معاون حزب جمعیت اسلامی افغانستان تأکید کرد: “مردم شریف افغانستان نیازمند یک مبارزه جدی برای بیرون راندن حامیان داعش از رده های مختلف حکومت وحدت ملی هستند، اگر واقعا می خواهیم در کشور ما امنیت تامین شود، باید هرچه زودتر علیه تروریستان و حامیان شان مبارزه را جدی آغاز نماییم” .

 

وی در پایان به روح همه شهدا درود فرستاده، برای خانواده های آن ها آرزوی صبر جمیل کرده و به زخمیان این حادثه، شفای عاجل از پروردگار تمنا نموده است.