• تاریخ انشار: ۱۶ سرطان ۱۳۹۶
  • سرویس: اندیشه
  • کد خبر: 11816
  • 970 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

تجلیل از سالروز ارتحال یکی از اسطوره های جهاد و مبارزه

n00145957-b

شانزدهم سرطان مصادف است با اولین سالروز ارتحال بزرگمردی از تبار مجاهدان و مبارزان ضد اشغال و مقاومت و سازندگی، او که عمری را در عرصه مجاهدت سپری کرد سال پار در چنین ایامی به لقاء معبودش شتافت.   آری! ستر جنرال سیدحسین انوری از استوانه های مهم جهاد به ویژه در پایتخت افغانستان بود. […]

شانزدهم سرطان مصادف است با اولین سالروز ارتحال بزرگمردی از تبار مجاهدان و مبارزان ضد اشغال و مقاومت و سازندگی، او که عمری را در عرصه مجاهدت سپری کرد سال پار در چنین ایامی به لقاء معبودش شتافت.

 

آری! ستر جنرال سیدحسین انوری از استوانه های مهم جهاد به ویژه در پایتخت افغانستان بود. حضور او در صحنه، قوت قلبی برای مردم کشور بود، اما اینک او در میان ما نیست اما یاد و خاطراتش همراه با آرمان بلند مبارزاتی اش همچنان جاویدان است و ما ماندگان را برای تحقق آن آرمانهای اسلامی فرامی خواند.

 

امیدواریم که با برگزاری مراسم باشکوه و بازخوانی اهداف و برنامه های این بزرگمرد، روزنه ای در فراروی نسل جدید گشوده شود.

 

اینجانب به نوبه خود با صد حزن و اندوه، اولین سالروز ارتحال مرحوم مغفور ستر جنرال سیدحسین انوری، رهبر حزب حرکت مردم افغانستان را به خانواده، بستگان، همسنگران و عموم مردم افغانستان تسلیت می گویم.

 

سیدعیسی حسینی مزاری

۱۵-۴-۹۶

برچسب ها:

نظرات(۰ دیدگاه)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>