• تاریخ انشار: 2 اکتبر 2018
  • سرویس: سیاسی
  • کد خبر: 22184
  • 629 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

تجلیل مرکز تبیان از نیروهای امنیتی به خاطر تأمین امنیت عاشورای حسینی در ولایت بلخ

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، دومین آئین تجلیل از نیروهای امنیتی دولتی و مردمی با حضور محمد بشیر توحیدی؛ معاون مقام ولایت بلخ، داکتر محمد افضل حدید؛ رئیس شورای ولایتی بلخ، محمد اکرم سامع؛ فرمانده پولیس بلخ، نماینده قول اردوی ۲۰۹ شاهین، علما، بزرگان قومی و تکیه‌داران شهر مزارشریف برگزار گردید.   در این برنامه، […]

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، دومین آئین تجلیل از نیروهای امنیتی دولتی و مردمی با حضور محمد بشیر توحیدی؛ معاون مقام ولایت بلخ، داکتر محمد افضل حدید؛ رئیس شورای ولایتی بلخ، محمد اکرم سامع؛ فرمانده پولیس بلخ، نماینده قول اردوی ۲۰۹ شاهین، علما، بزرگان قومی و تکیه‌داران شهر مزارشریف برگزار گردید.

 

در این برنامه، عالمان دین از فعالیت نیروهای امنیتی قدردانی کرده، گفتند: ایام محرم امسال در یک بستر آرام و خوب دایر شد و این آرامی را مدیون نیروهای امنیتی هستیم.

 

در همین حال مسئولین امنیتی ضمن ابراز دل‌گرمی از حمایت مردم و مرکز تبیان، گفتند: تقدیر مردم و فرهنگیان از ارگان‌های امنیتی ما را خرسند ساخت و بر ما یادآور شدند که مسئولیت آرامی و آرامش مردم به دوش ما است و باید بیشتر تلاش کنیم.

 

مرکز تبیان با اهدای لوح تقدیر به نیروهای امنیتی، حمایت همه‌جانبه خود را از سربازان و مدافعان این خاک اعلام کرد.

 

متن این لوح تقدیر قرار ذیل است:

“اینک که در پرتو عنایات و الطاف بیکران الهی و اهتمام و همدلی مسئولین و دست اندرکاران، به ویژه همکاری و حمایت مردم (عاشورای حسینی در ۱۳۹۷) در اوج عزت، عظمت، کرامت و امنیت برگزار گردید، خداوند متعال قادر را شاکر هستیم.

لذا ضمن آرزوی قبولی خدمات و تلاش‌های همه‌جانبه در راستای برگزاری عاشورای حسینی، این لوح تقدیر تقدیم می‌گردد.

توفیقات شما را در کسب درجات عالی‌تر از خداوند سبحان خواستاریم.

با احترام سید محمد موسوی؛ مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در زون شمال”