• تاریخ انشار: ۲۳ ثور ۱۳۹۵
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 6992
  • 1,271 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

جامعه امروز افغانستان با بت‌پرستی مدرن دچار شده است

مسؤول مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در مراسم اعیاد شعبانیه در مزارشریف گفت که امروز جامعه با بت‌پرستی مدرن دچار است. به گزارش آوا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی مسؤول دفتر مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در مزار شریف که به مناسبت تجلیل از اعیاد شعبانیه در منطقه علی‌آباد سخنرانی می کرد گفت: امام زمان […]

مسؤول مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در مراسم اعیاد شعبانیه در مزارشریف گفت که امروز جامعه با بت‌پرستی مدرن دچار است.

به گزارش آوا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد موسوی مسؤول دفتر مرکز فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی تبیان در مزار شریف که به مناسبت تجلیل از اعیاد شعبانیه در منطقه علی‌آباد سخنرانی می کرد گفت: امام زمان آمدنی نیست بلکه آوردنی است امام زمان ما واقعا غریب است.

 

وی خطاب به همه پدران و مادران افغانستانی گفت: چنان نسلی را تربیت کنید که سرباز امام زمان باشد. دشمن در صدد تغییر نسل مسلمانان است شما با تربیت نمودن این نسل، جلو این کار را بگیرید.

 

آقای موسوی ابراز داشت که دشمن برای صد سال آینده خود برنامه ریزی دارد آیا ما و شما برای آینده بچه های مان برنامه داریم؟ امروز همه روش، منش و الگوی ما رسانه ها شدند هر چیزی که توسط تلویزیون انعکاس کند ما او را بالای خود عملی می‌کنیم چرا باید اینطوری باشد.

 

وی گفت که امروز جامعه با بت پرستی مدرن دچار است زمان گذشته تنها بت پرستیده می شد اما امروز توسط علاقه بیش از حد برای هنرمندان و بازیگران این عمل تکرار می‌شود.

 

موسوی خاطر نشان ساخت که باید قدر این سه مولود آسمانی را بدانیم و در تمام ایام نخست ائمه را بشناسیم و هدف آنها را درک کنیم.

 

مسؤول دفتر مرکز تبیان در مزارشریف افزود که دشمن پول های هنگفتی را بخاطر انحراف زنان مسلمان به مصرف می رساند چرا چون زنان مسلمان است که نسل آینده را تربیت می کند.

 

وی گفت که امروزه بزرگترین الگوی بشریت حضرت امام حسین (ع) است اما ما از چه کسانی الگو میگیریم و چه راه هایی را انتخاب کردیم؟ جوانان مواظب باشید راه خود را گم نکنید.

 

این عالم دینی تصریح کرد که یکی از ویژگی های امام حسین اخلاص پاک اش بود حضرت امام حسین (ع) تمام اعمالش با خلوص در راه خدا بود.

 

موسوی در اخیر به خانواده ها توصیه کرد که مواظب رسانه ها در خانه باشید و ائمه را الگو خود قرار دهیم تا به سعادت دنیوی و اخروی برسید.