• تاریخ انشار: ۱۸ عقرب ۱۳۹۴
  • سرویس: اجتماعی
  • کد خبر: 5328
  • 1,353 بازدید
  • بدون دیدگاه
  • نسخه مخصوص پرینت

جامعه ما امروز به امنیت جانی و فرهنگی ضرورت دارد

امروز مردم افغانستان علاوه بر امنیت جانی نیازم مبرم به امنیت فرهنگی دارند تا در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان ایستادگی نمایند.   به گزارش خبرگزاری آوا، مطلب فوق توسط حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی، مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مزارشریف در دیدار با معاون قول اردوی ۲۰۹ شاهین […]

امروز مردم افغانستان علاوه بر امنیت جانی نیازم مبرم به امنیت فرهنگی دارند تا در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان ایستادگی نمایند.

 

به گزارش خبرگزاری آوا، مطلب فوق توسط حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی، مسئول دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در مزارشریف در دیدار با معاون قول اردوی ۲۰۹ شاهین در ولایت بلخ، بیان گردید.

 

حجت الاسلام موسوی همراه با جمعی از محصلین با رجب علی راشد، معاون قول اردوی ۲۰۹ شاهین در ولایت بلخ، دیدار نمود.

 

راشد به تازگی معاونیت قول اردو را به عهده گرفته و اولین روزهای کاری اش را با دیدار مسئولین دفترهای فرهنگی و اجتماعی و محصلین شروع نموده است.

 

راشد ضمن خوش آمد گویی به مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان و هیئت همراه گفت که ما به عنوان کسانیکه امنیت جانی مردم را به عهده داریم، نیاز است که با تمامی مردم و به خصوص مراکز فرهنگی ارتباط داشته باشیم.

 

وی افزود که خوشحالیم که در میان جامعه مراکز و نهادهایی وجود دارد که امنیت روانی جامعه را به عهده دارند و سعی در جهت بالا بردن فرهنگ جامعه ی افغانستان دارند.

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موسوی؛ مسئول دفتر نمایندگی مرکز تبیان در مزارشریف پست معاونیت قول اردوی ۲۰۹ شاهین را به وی تبریک گفت.

 

موسوی گفت که از صحبت های امیدوار کننده شما استفاده کردیم و ماهم هرچه در توان داشته باشیم در راستای امنیت فرهنگی جامعه به کار می بندیم.

 

وی افزود که طبق فرموده معصومین (ع) دو نعمت مجهول هستند یکی امنیت و دیگری صحت و امروز جامعه افغانستان علاوه بر امنیت جانی نیاز مبرم به امنیت فرهنگی دارد تا بتواند در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان ایستادگی نماید.

 

در ادمه طرفین جهت همکاری های بیشتر و ارتباطات صحبت نمودند.

در اخیر نیز به عنوان یادگاری تحفه ای به جناب راشد از سوی محصلین تقدیم گردید.